999 rezultate për

dhurate

Conte gjobitet nga FA dhe nuk ka lek ti bëjë dhuratë gruas (FOTO LAJM) Antonio Conte u dënua me largim nga fusha në ndeshjen kundër ndeshjes me Swansean që Chelsea luajti në mesjavë. Fede
Reali pret Malagën, për të shpresuar në ndonjë dhuratë nga Valencia Reali i Madridit, pas nuk mundi dot të shkonte më shumë se një barazim pa gola ndaj Atleticos në derbi, këtë herë do të
Bukuroshja e “Proçesit Sportiv” rrezikoi jetën, Erion Veliaj i bën dhuratë Modelja Blerta Leka e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe në datën 26 nëntor në Uashington, në një interv
Babai i mungonte ditën e dasmës, kuajt i bëjnë dhuratën më të bukur! (FOTO LAJM) Seti fotografik i dasmës për këtë cift i ka kaluar të gjitha pritshmëritë e tyre. Nusja Patti Womer në klipin e saj t
FIFA me një dhuratë speciale për Besart Berishën (VIDEO) Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Besart Berisha ishte këtë fundjavë në fokusin e FIFA-s. Qeveria e futbollit botë
Mësoi se po e kërkonte Reali, Presidenti i Tottenhamit e josh me dhuratë luksoze Poçetinon “Ne jemi Totenhemi. Mund të mundim çdo skuadër këtë sezon”. Mauricio Poçetino është i bindur në cilësitë që Spërsat kanë
Të gjithë thanë se do e shkarkojë, por Abramovich ka gati dhuratën për Conte-n Gjiganti anglez, Chelsea nuk ka rënë në planet e tyre për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë të Juventusit, Alex Sandro
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Dhuratë apo fiksimi i radhës? Lori tregon sandalet “Prada” 990 dollarë (FOTO LAJM) Të gjithë ishim dëshmitarë të festës luksoze që Lori Hoxha organizoi me rastin e ditëlindjes. Por festimet nuk u mbyllën
Iu bënë dhuratë nga Habilajt? Oficerët marrin bizhuteritë e gruas së Tahirit Ditën e djeshme në mesditë me urdhër nga Prokuroria e Krimeve të Rënda 4 oficerë zbarkuan në në shtëpinë e ish-ministrit
Si të veproni që buqeta juaj me lule t’i rezistojë kohës ajzat i duan shumë lulet, dhe një buqetë e dhuruar, shpesh edhe pa ndonjë arsye por thjesht për ta kujtuar, i bëjnë ato
Syzet 10 mijë dollarëshe, dhuratë e Habilajve? Tahiri i përgjigjet Berishës Saimir Tahiri gjatë konferencës për shtyp në lidhje me akuzat e Prokurisë së Krimeve të Rënda u “ngacmua” edhe për çmimi
Dhuratë nga Habilajt? Kush ia bleu syzet 5 mijë euroshe Saimir Tahirit?! Ditën e djeshme ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori pjesë në Këshillin e Mandatëve ku u diskutua me tone të lart
Pas varëses me diamant, Tahiri akuzohet se mori dhuratë syzet 5000 euroshe Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar sërish Tahirin. Ai sipas mesazhit të një qytetari dixhital, ka marrë dhuratë n
Detaji tronditës nga përgjimet, Tahiri mori dhuratë varësen e çmuar me diamant Detaje të reja janë zbardhur nga mbledhja e të shtunës e Këshillit të Mandateve dhe Rregullores, gjatë kohës që ishte m
Putin feston ditëlindjen e 65-të, Berluskoni i habit të gjithë me dhuratën që i bën (FOTO LAJM) Kjo mund t’ju duket dhurata më e çuditshme që një ish-kryeministër mund ti bëjë një presidenti, por këtë mund ta bëjë ve
Një tortë kaq të çuditshme Xhensila ia bën dhuratë kunatës së saj (FOTO LAJM) Motra e aktorit Bes Kallaku, Ana Kallaku ka festuar ditëlindjen e saj. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të padyshi
Çifti presidencial nuk i çoi asnjë dhuratë Besit dhe Xhensilës për dasmën Muaji shtator nisi me dasmës e Besit dhe Xhensilës, një dasmë që bëri shumë bujë e u komentua pafund. Mes qindra të ftua
Ja si reagon tifozi i vogël i Juventusit kur i dhurojnë fanellën e Interit (VIDEO) Në vitet e fundit, tifozët dhe skuadra e Interit janë bërë shpesh objekt talljesh dhe shakash në rrjetet sociale për shk