999 rezultate për

deshtimi

Plas humori në rrjet pas dështimit të Kim Jong-Un (VIDEO) Korea e Veriut ka dështuar sot në hedhjen e një rakete në bregun lindor, por kjo ka bërë që i gjithë rrjeti të tallet me
Mustafa merr përgjegjësinë për dështimin e Demarkacionit Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka pranuar përgjegjësinë për dështimin e Demarkacionit me Malin e ZI, ndonëse deri m
Dështimi total i Higuain, asnjë top të prekur brenda zonës së Napolit Gonzalo Higuain nuk ka mundur që të bëjë një paraqitje të mirë përballë tifozëve që u ka dhuruar shumë emocione në vitet
Reçica: Dështimi i demarkacionit nuk e çon Kosovën në zgjedhje të jashtëzakonshme Deputeti i PDK-së, Elmi Reçica, ka thënë se nuk do të përdoret dështimi eventual i demarkacionit si shkas për të shkuar
"Dështimi i demarkacionit është i qëllimshëm" Është finalizuar raporti i Komisionit shtetëror për matjen e territorit të Kosovës, i cili nuk ka sjellë ndonjë ndryshim
Markoviç: Intervista e Gruevskit, për të mbuluar dështimin e negociatave me BDI-në Intervista e së së shtunës e Nikolla Gruevskit në "Tv Nova", shkaktoi reagime të shumta, ndërsa për analistët, kjo inter
Samsung "kryqëzohet" pas dështimit të Note 7, kompania pranon përgjegjësitë Hetimi i Samsungut për dështimin e “Galaxy Note 7” doli në përfundimin se, mbinxjehja dhe djegia e telefonave ndodhte pë
"The Times": Qeveria britanike fshehu dështimin e testit bërthamor Qeveria britanike ka fshehur informacionin rreth një testi të dështuar të një rakete bërthamore gjatë qershorit të kalua
SpaceX u rikthehet fluturimeve pas dështimit të provës së parë në shtator (VIDEO) Kompania amerikane e fluturimeve hapësinore, SpaceX iu rikthye misioneve për në orbitë pas incidentit të ndodhur muaj më
Gruevski drejt dështimit për formimin e Qeverisë, nuk pranon kushtet e BDI-së Nikolla Gruevski njoftoi se janë të papranueshme kushtet që i ka vendosur BDI-ja për formimin e Qeverisë së re. Kusht
Mehmeti: Ali Ahmeti po fsheh dështimin e vet me "iniciativat unifikuese" Shkrimtari dhe publicisti i njohur shqiptar nga Shkupi Kim Mehmeti ka komentuar takimet për sipas tij gjoja unifikim të
Bill Clinton nuk gjen paqe: Ja fajtorët për dështimin e gruas Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Klinton, si pjesëtar i Kolegjit Elektoral të New Yorkut votuar për bashkëshorten e tij Hi
Shikoni dështimin spektakolar të raketës ruse (VIDEO) Rusia ka testuar raketën s-300 e cila ka rezultuar një mision i dështuar, pasi raketa është ngritur vetëm disa metra dre
Dështon “ExoMars”, sonda përplaset me 300 km/h në planetin e kuq Dy ditë pas humbjes së sinjalit të “Schiaperelli” NASA ka konfirmuar zyrtarisht dështimin e misionit “ExoMars”. Qendr
"Kosova fajtore për dështimin e shqiptarëve në Mal të Zi" Nga zgjedhjet e mbajtura në Mal të Zi, partitë shqiptare siguruan vetëm një vend në parlament. Përfaqësues të subjek
Balotelli drejt dështimit Në prag të mbylljes së merkatos, Mario Balotelli duhet të vendosë për të ardhmen e tij pasi trajneri gjerman Jurgen Klop
Vendimi i Administratives për zgjedhjet në Dibër, PS: Dështimi i radhës Një dështim të radhës të drejtësisë në vend. Kështu e ka quajtur PS vendimin e Gjykatës Administrative për mospranim
MPB e pranon dështimin 5 milionësh Ministria e Punëve të Brendshme e ka pranuar sot vendimin Odës Ndërkombëtare të Tregtisë, me të cilin ministria detyroh
Takimi drejt dështimit? Kryeministri Rama bën përgjegjëse PD për refuzimin e takimit nga ambasadorët Donald Lu dhe Romana Vlahutin. Gjatë mb
Reforma në Drejtësi, Rama: Dështimi do të sjellë kosto të pallogaritshme Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë konferencës me ambasadorët e Shqipërisë, është shprehur se çdo arritje e vendit ku