999 rezultate për

deshiruar

Villareali vazhdon të surprizojë në Spanjë Villareal po kalon një formë ta jashtëzakonshme. “Nëndetësja e verdhë” ka arritur të fitojë sërish, duke mundur 2­0 Gijo
Shqiptarët të padëshiruar në forcat speciale maqedonase Të rinjtë shqiptarë në Maqedoni akoma nuk shihen në sy të mirë për të qenë pjesë e forcave speciale ushtarake dhe polico
Një famë e padëshiruar nga Sam Smith Publikimi i disa fotove nudo te Sam Smith duket se kanë kaluar me jo pak probleme, aq sa ai e ka menduar që edhe të vras
Gazetarët të padëshiruar në selinë e VMRO-së (VIDEO) Gazetarët, të cilët ndjekin punën e inspektimit mbikëqyrës në ndërtesën e re të VMRO-DPMNE-së, nuk janë lejuar të hyjnë
Ja cilët janë punët më të dëshiruara në botë Studime te shumta janë realizuar për të parë, se cilët do të jenë punët më të preferuara në botë. Përfundimi i studimit
Ministri Çavkov i padëshiruar në "Lagjen e Trimave" (VIDEO) Banorët e lagjes së trimave në Kumanovë thonë se ministri i brendshëm Çavkov është i padëshirueshëm në lagjen e tyre. Du
Shfaqje e padëshiruar, vajza urinon gjatë intervistës live (VIDEO) Një vajzë ka fitur simpatinë e shumë banorëve në SHBA, ku gjatë një interviste, ajo nuk ka mbajtur dot nevojat personale
Mustafa uron qytetarët në Ditën e Kushtetutës Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa përmes një postimi që ka bërë në rrjetin social Facebook, ka uruar qytetarët e Kosov
Tundimi për tu shndërruar, yjet para dhe pas bisturisë (FOTO LAJM) Rrudhat duket se prej kohësh nuk janë më pjesë e imazhit të yjeve, pasi ndërhyrjet e shpeshta janë një ushqim i përditsh
Transformimi i modeleve para dhe pas grimit (FOTO LAJM) Nëse mendoni se vetëm yjet e botës së show-bizit kanë pas vetes një staf të jashtëzakondshëm që merrem me grimin dhe zgj
Një zë që të tremb por që ndezi Turqinë (VIDEO) Juria e talent-show "O Ses Türkiye", simotra e "The Voice of Albania" në SHqipëri, është surprizuar kur ka parë në skenë
Si të bllokoni faqet e padëshiruara Kemi arsye të shumta që na shtynë pothuajse çdo ditë të fshijmë faqe që nuk na pëlqejnë. Ekzistojnë forma të ndryshme,
Inter, një shitje e bujshme në janar? Interi i Walter Mazzarrit duket i zhgënjyer nga paraqitjet e Nemanja Vidiç. Kështu raporton "sportmediaset.it", sipas së
Harron ndarjen, Britney në formë perfekte (FOTO LAJM) Pas prezantimit të linjës së të brëndshmeve, Britney Spears duket se po i rrikthehet suksesit. Pas ndarjes me të dashuri
Top 11 i "të padëshiruarve" në futbollin europian (FOTO LAJM) Merkatoja e verës u mbyll rreth një javë më parë dhe disa futbollistë mbetën në skuadrat aktuale pavarësisht se këto të
141 mln nga 5 shitje, Mourinho fiton edhe nga "të padëshiruarit" (FOTO LAJM) Romelu Lukaku zgjedh Evertonin. Sulmuesi i përfaqësueses belge ka firmosur një kontratë 5-vjecare me 9 herë kampionët e
Rrokerja Flaka Krelani, ja pse është një ndër femrat më të dëshiruara (FOTO LAJM) Vajza e cila bëri revolucion në skenë, duke u shfaqur si rrokere e duke rrezikuar suksesin, tashmë i'a ka dalë mbanë.
Fiton miliona lekë nga lotaria, tërheq çmimin i maskuar Një person, pasi ka fituar një shumë të majme në një llotari është shfaqur për të marrë çmimin, ndërsa ka qënë i maskuar
Costa largohet drejtë Chelsea-t Sulmuesi i Spanjës, Diego Costa pritet të kalojë tek Chelsea. Vendimi është marrë nga Costa duke argumentuar se se dëshi
Një tjetër trofe për Rihannan, femra më e dëshiruar nga meshkujt Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa Rihanna është shpallur femra më e dëshiruar nga meshkujt. Fustani i tejduks