999 rezultate për

dervishi

Përçahet LSI, dy këshilltarë në Korçë braktisin Kryemadhin Vazhdojnë rrjedhjet e këshilltarëve të LSI nga rradhët e kësja force politike. Shkëlqim Larti dhe Marilena Dervishi j
38-vjeçari i paralizuar në burg lutet që muajt e mbetur t'i kalojë në shtëpi Një 38-vjeçar nga Durrësi i rikthyer pas lejes javore në burgun e Zaharisë në Krujë, ku vuan dënimin prej 3 vjet e gjysë
DETAJET/ Një polic dhe anesteziologu dëshmitar në rastin “Medicus” Ish anesteziologu i klinikës “Medicus”, dr.Sylejman Dulla si dhe zyrtari policor Fatos Haziri pritet që të dëgjohen si d
Ja çfarë thotë Kastriot Dervishi për kërkesën e PD dhe LSI për Presidentin Meta PD-ja dhe LSI janë bërë bashkë në një kërkesë të fortë për presidentin e vendit. Deputetët e PD dhe LSI i janë drejt
Dëshmitari mohon nënshkrimin në dokumentin ku pacienti jep veshkën Dëshmitari Flamur Bogaj mohoi se nënshkroi dokumentin ku një pacient deklaroi se vullnetarisht po e jep veshkën. Flam
Përsëri në ‘Medicus’ dëshmon një person me veshkë të hequr Seanca e gjykimit të mjekëve të “Medicus”-it është mbyllur edhe sot për publikun, ngase do të dëshmojë një dëshmitar i m
Dëshmitari rrëfen se si ia vodhën veshkën në spitalin Medicus Një dëshmitar i mbrojtur është duke dëshmuar me video-lidhje në gjykimin e mjekëve të Klinikës “Medicus” Lutfi Dervishi
Shkuan në spital privat në Kosovë por aty filloi gjithçka Dy ish-pacientëve të klinikës “Medicus” u mungojnë veshkat e majta, sipas një raporti ekspertizë të prezantuar të enjten
Dervishi: Rolin kryesor në kryengritjen e Ilindenit e kanë pasur shqiptarët Qytetarët maqedonas e cilësojnë 2 gushtin si ditën më të rëndësishme për historinë e popullit maqedonas. Për ta, festa
INTERVISTA/ Selami shpall "fitoren" nga studioja e Lutfi Dervishit Gjëja më e mirë, kontributi më i madh që mund t’i japë zoti Basha karrierës së tij politike dhe Partisë Demokratike sot,
Deklarohen të pafajshëm të akuzuarit për rastin "Medicus" Pasi Gjykata Supreme e ktheu në rigjykim Rastin “Medicus” në janar të këtij viti, ka nisur përsëri gjykimi i Lutfi Dervi
Nishani: Nuk garoj për kryetar partie, as nuk kam ndërmend të krijoj parti Në një intervistë me gazetarin Lutfi Dervishi, për emisionin Përballë dhe që transmetohet sonte në RTSH 1 Presidenti Ni
INTERVISTA/ Rama përballë Lufti Dervishit: Më në fund, intervistë mes njerëzish Kryeministri Edi Rama ishte në një intervistë me gazetarin e njohur Lutfi Dervishi në emisionin "Përballë" në RTSH. Rama
Masakroi gruan me sëpatë për xhelozi, 35 vite burg Veli Dervishit Gjykata dënoi sot me 35 vite burg Veli Dervishin, i cili vrau bashkëshorten e tij duke e qëlluar më sëpatë në kokë, para
Vrau gruan me sëpatë, ja me sa vite burg dënohet 73 vjeçari Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 35 vite burg 73-vjecarin Veli Dervishi, i cili u shpall fajtor për vrasjen e gru
Blushi sfidon të "mëdhenjtë": Dalim të tretën në Tiranë Kreu i LIBRA-s Ben Blushi ishte përballë gazetarit Lutfi Dervishi në TVSH duke sfiduar më të mëdhenjtë e politikës. I py
Fotot e protestës, çfarë nuk u pa në televizor (FOTO LAJM) Opozita organizoi protestën përmbyllëse të më shumë se 80 ditëve në çadër ku ndër të tjera kreu i saj, Lulzim Basha thek
Vrau me sëpatë gruan, rrëfehet burri: U zumë për qiranë e dhomës së plazhit Tetë muaj pasi vrau me sëpatë gruan e tij, i moshuari Veli Dervishi do të ulet në bankën e të akuzuarve në Gjykatën e Kr
Kjo është pogradecarja që di 7 gjuhë të huaja dhe po lë gjurmë në Harvard Lindur në një qytet të vogël të Shqipërisë, pa një fax për të dërguar përkthimet, Eni Dervishi ëndërronte të shkonte në
Lajme të këqija për ju që doni të blini një apartament në Tiranë Çmimi i apartamenteve i është rikthyer tendencës rritëse, pas një periudhe të gjatë ngërçi. Sipas Bankës së Shqipëris