999 rezultate për

depp

Johnny Depp bashkëpunim me Marilyn Manson (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Johnny Depp u bashkua me rokeri Marilyn Manson ditën e premte për një koncert në Brisbejn të Australisë
Martohet Johnny Depp (FOTO LAJM) Pas vetëm 13 muaj fejesë, Johnny Depp ka vendosur të hedhë një hap tjetër, atë te martesës. Në një ceremoni me 50 të ftu
Ja kush është supermodelja që u shkatërrua pas ndarjes nga Johnny Depp (FOTO LAJM) Kate Moss aktualisht është një ndër supermodelet më të kërkuara, e ndërsa posedon linjën e saj të veshjeve. Pavarësisht
Afërdita Dreshaj pranë Johnny Depp (FOTO LAJM) Bukuroshja Afërdita Dreshaj e cila ndodhet në SHBA, ka sjellë për fansat e saj pak nga Hollivudi. Modelja dhe këngëtarja
Johnny Depp, me shije të veçanta për librat Johnny Depp është i apasionuar pas librave erotikë. Këtë lajm e kanë përcjellë burime të afërta të aktorit. Ata kanë dek
Manjola Nallbani dhe Johnny Depp, një foto së bashku "Ne dhe Johnny Depp. Aktori im i preferuar". Ka qënë ky postimi i bashkangjitur me foton në Instagram, nga këngëtarja Ma
E fejuara e Johnny Depp, me të brendshme për ‘W’ (FOTO LAJM) E fejuara e Johnny Depp ka pozuar me të brëndshme për revistën ‘W’. Në fakt, ajo njihet më shumë për faktin që është e f
Johnny Depp rigjen dashurinë (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Vanesa Paradis me të cilën ka dy fëmijë, aktori Johnny Depp duket shumë i dashuruar pas Amber Heard, ndon
Vipat "muskulozë" (FOTO LAJM) Janë publikuar në internet disa foto të modifikuara me Photoshop që tregojnë personalitete të famshme të politikës dhe a
Johnny Depp dhe Vanessa Paradis sërish bashkë Aktori i njohur, Johnny Depp dhe Vanessa Paradis janë parë bashkë me fëmijët e tyre, vetëm dy muaj pas shpalljes së përf
Amber Heard nuk bëhet shtëpiake ndaj ndahet nga Depp Amber Heard është ndarë nga i dashuri i saj Johnny Depp pasi ajo nuk dëshironte të kishte një jetë prej një gruaje shtëp
Depp rikthehet si Eduart Duargërshëra Johnny Depp do të interpretojë edhe një herë tjetër Eduart Duargërshërën, personazhin e famshëm të Tim Burton të filmit
Paradis e bindur: Jolie dhe Depp të dashuruar Aktorja Angelina Jolie është sërish në qendër të thashethemeve në Hollywood. Ajo është akuzuar nga Vanessa Paradis se ka
SHBA: 10 aktorët më të dashur (FOTO LAJM) "Huffington Post" ka publikuar rezultatet e sondazhit Harris të cilat dalin në përfundimin se aktori i preferuar i ameri
"Pirati i Karaibeve" divorcohet nga gruaja e tij Kanë ditur që gjithçka nga jeta e tyre të mbajnë thuajse private dhe rrallë shfaqen së bashku në publik, por kur bëhet f
Gati filmi i ri i Johnny Depp Johnny Depp njihet si aktori që ka pamjen më të bukur por duket se kohët e fundit ai ka vendosur të ndryshojë pak sa. Në
Johnny Depp në gjendje të dehur (VIDEO) Kapiteni Jak Sparou i Pirateve të Karaibeve, Johnny Depp është parë të dalë nga një lokal nate në gjendje të dehur. 48-v
Johnny Depp kërkon ndjesë për komentin mbi "foton" Ylli i “Piratëve të Karaibeve” Johnny Depp ka shprehur keqardhje për komentin e tij të pakujdesshëm të bërë në një inter
Johnny Depp: Kur më fotografojnë, ndjehem si i dhunuar Është një prej meshkujve më sexy në planet dhe në mesin e aktorëve më të paguar në Hollywood. Megjithatë nëse ka një gjë
Johnny Depp nënshkruan për filmin e pestë të "Piratëve" Johnny Depp ka vendosur të luajë në filmin "Pirates of the Caribbean 5"- pasi u zbulua se ai kishte fituar miliona nga f