999 rezultate për

demtimi

Dëmtimi i KZAZ-ve, arrestohen 2 persona Pas ngjarjeve të ndodhura disa ditë më parë ku në shumë qytete të vendit, mijëra simpatizant dhe mbështetës të Partisë D
EMRAT/ Sulmuan KZAZ-në në Tropojë, arrestohen 7 persona Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme ku disa shtetas kanë dëmtuar materialet zgjedhore në KZAZ Nr. 09, Bas
Ky driblim i Neymar nuk duhet humbur për asnjë arsye, i rrallë (VIDEO) PSG fitoi ditën e sotmë përballë Angers me rezultatin 2-1. Një nga protagonistët kryesorë në këtë ndeshja ka qenë sul
Manchester City "hakmerret" ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka fituar 1-0 në përballjen me Tottenham, katër ditë pas eliminimit që "Gjelat" iu bënë në Champions Lea
Neymar rikthehet në fushë pas një dëmtimi të gjatë Neymar e ka lënë pas dëmtimin e gjatë dhe nesër mund të kthehet në fushë, në ndeshjen kundër Monacos, ka bërë të ditur t
Dëmtimi i Donmarumma-s, mësohet fati i portieri për ndeshjen ndaj Lazios Gianluigi Donnarumma i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses nuk pritet të luajë në sfidën më të rëndësihme të sezonit
Dëmtimi i Neymarit, Brazili dhe PSG-ja marrin lajmin e madh Neymar ka lënë pas dëmtimin e përsëritur në këmbë dhe tashmë, me fundin e sezonit që po afron, ylli brazilian i rikthehe
Dëmtimi i rëndë i Kane, anglezi lëviz me paterica (VIDEO) Harry Kane u dëmtua dje rëndë gjatë ndeshjes kundër Manchester City-t ku Spërsat trimfuan 1-0. Pas ndeshjes atij i ës
U largua nga grumbullimi kombëtares për shkak dëmtimi, operohet mbrojtësi kuqezi Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Andi Lila nuk ishte i gatshëm për sfidat kundër Turqisë dhe Andorrës, për
Van Dijk kalon dëmtimin, i gatshëm për ndeshjen e rradhës Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, ka stërvitur normalisht dhe do të jetë në dispozicion të Jurgen Kloppit për nd
U dëmtua ndaj Milanit, Behrami rrezikon të mbyllë sezonin Mbrëmë, gjatë ndeshjes Milan-Udinese, Valon Behrami u detyrua të dilte para kohe nga fusha, madje me barrelë, për shkak
Konfirmohet dëmtimi i Courtois, nuk dihet periudha e rikthimit Thibaut Courtois largua te Chelsea për t’u rikthyer në Madrid, kësaj radhe me fanellën e Realit. Pas shumë peripecive, p
Dëmtimi i Ronaldos, flet Allegri: Ndihet më mirë, por duhet kujdes i veçantë Të gjithë janë në ankth te Juventusi sa i përket dëmtimit të Ronaldos. Portugezi u dëmtua me Kombëtaren e tij, dhe prez
Dëmtimi i Messit, vjen lajmi i madh për tifozët e Barcelonës Lionel Messi i cili u dëmtua me Argjentinën në ndeshjen ndaj Venezuelës, tashmë është rikthyer në stërvitje me Barcelonë
Dëmtimi i Ronaldos: Plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u dëmtua dje në ndeshjen ndaj Serbisë për kualifikueset e Euro 2020 duke braktisur ndeshjen në minutën
Trembet Bayern, Coman dëmtohet me Francën Kinglesy Coman ka lënë grumbullimin me Francën, duke humbur ndeshjen e së hënës kundër Islandës. Shkak për largimin e su
Lionel Messi lë Argjentinën, mungon në miqësoren me Marokun U rikthye me kombëtaren e Argjentinës me shpresën se këtë herë do të jetë diçka ndyshe. Por duket se mallkimi për Messin
Ibrahimovic lë pas dëmtimin, rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Los Angeles Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të rifillojë stërvitjen me klubin amerikan javën e ardhshme. Sue
Buzëqesh Napoli, Ospina lë pas dëmtimin e rëndë në kokë Lajme mjaft të mira vijnë për Napolin. Portieri David Ospina i cili u dëmtua në kojë në ndeshjen ndaj Udineses një javë
Lila: Hera e parë që lë kombëtaren nga dëmtimi Andi Lila u detyra të largohet nga grumbullimi i kombëtares. Një rezonancë e bërë ditën e sotme në Tiranë, zbuloi se mbr