999 rezultate për

dembacaj

Më e bukura e Shqipërisë një nënë e rreptë? Ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën e saj private dhe një këtë e ka nënvizuar edhe vetë në intervista të ndryshme.
Alketa Vejsiu flet për bashkëshortin: Kam çunin më king të Vlorës Alketa Vejsiu shumë rrallë ka folur për bashkëshortin e saj. Ama këtë herë e ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina
Rudina Dembacaj i bën dedikim special bashkëshortit (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj, aktorja e njohur e humorit dhe drejtuese e programit “Mos i fol Shoferit” duket se është më e dashuruar
Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj bashkohen sërisht? Janë dy nga personazhet që kanë bërë të flitet për ta për shkak të bashkëpunimit që kanë patur në skenë dhe më pas për z
Prezantoi Këngën Magjike se ka kushëri Ardit Gjebrean? Arjola sqaron të vërtetën Arjola Shehu ishte një nga moderatoret që shoqëroi Ardit Gjebrean këtë Këngë MAgjike. Kjo e fundit u komentua në medi
A do të pozonte nudo për 100 mijë dollar? Aktorja shqiptare habit me përgjigjen Aktorja e humorit Rudina Dembacaj tashmë është një moderatore shumë e dashur për publikut. Pas angazhimit të saj në
Robert Aliaj kundër Albërie Hadërgjonaj: Poshtë tallavaja! (VIDEO) Robert Aliaj ka qënë i pari që hypi në taksinë e Rudina Dembacaj për 2018, mbi emisionin e saj ''Mos i fol shoferit''.
Rudina Dembacaj shijon ditët në Bruksel dhe bën vizitën e papritur tek familja e famshme Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj duket se ka kaluar disa momente mjaft të bukura së bashku me bashkëshor
Degjeneron fjalori i Rudina Dembecaj, zbulon se ndan të njëjtin burrë me kolegen Rudina Dembacaj “ka zbuluar tradhtinë” e burrit të saj me një prej gazetareve të “Ora News”, ku përveçse kanë përplasje
Sot është një ditë speciale për Rudina Dembacaj Ajo është një nga aktoret më të dashura të humorit, e së fundmi e kemi parë duke kërcyer në skenën e Dance With Me. R
Rudina Dembacaj e zhgënjyer: S’ma bëjnë kurrë qejfin! Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj ka treguar marrëdhënien e saj me nënën në ‘Why Not’ nga Roza Lati.
Këngëtari zbulon papritur të dashurën dhe tregon kur do martohet Ai ka qenë dhe mbetet një nga artistët meshkuj më të pëlqyer shqiptar. Po flasim për Landi Hysin i cili rrëmbeu zemr
Aktorja flet për sherrin mes Robertit dhe Fiorit: Ja kush e pati fajin Me armën që zotëron, humorin, Rudina Dembacaj duket se e përballoi me sukses debutimin në “Dance with me”. Aktorja u
Rudina Dembecaj tregon çfarë nuk i pëlqen te Jozefina Topalli Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj njihet më shumë në Shqipëri për roline saj të famshëm, Si Jozefina Topalli dh
Rudina Dembacaj: Shumë respekt për Topallin por do ta imitoj sërish Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj njihet më shumë në Shqipëri për roline saj të famshëm, Si Jozefina Topalli d
Rama feston ditëlindjen, "Jozefina Topalli" ka një urim special (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë e shënuar. 4 korriku nuk është festa më e rëndësishme në Amerikë, ajo ditëlindja e aktor
Reagon aktorja e "Al Pazar-it": Agron Llakaj gënjen Ka folur për herë të parë, moderatorja e programit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj për largimin e saj nga Al Pazar