999 rezultate për

deklaron

Rama deklaron pasurinë, ja sa shtëpi posedon Kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë deklaruar pasurinë e tyre në ILDKPKI. Çifti është bashkëpr
Hahn: Nuk do njihet qeveria e re në Maqedoni, nëse s’do ketë zgjedhje të drejta Eurokomisioneri për zgjerim, Johannes Hahn, ka thënë se është shumë i zhgënjyer nga zhvillimet e fundit në Maqedoni. Ai
Terrorizmi vë në panik futbollin, a rrezikohet "Euro 2016"? Sulmet e fundit në Belgjikë kanë krijuar panik në botën e futbollit. Ministri i Brendshëm francez, Berard Kazenov mendon
Valer Kolnikaj "sulmon" Xhesika Ndojin, bën publike emrin e deputetit (VIDEO) Valer Kolnikaj deklaron se aludimi i këngëtares Xhesika Ndoj se një deputet i ka kërkuar të bëhet e dashura e tij, është
Duma: Rama shkel ligjin, nuk deklaron në dogana pikturat e tij Në daljen publike të radhës, Grida Duma ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Rama, se nuk paguan asnjë detyrim doganor për
Berisha: Këto gjëra nuk ndodhin në Shqipëri Një prej atyre që i përjetoi më keq thirrjet anti-shqiptare do të ishte edhe Bernard Berisha. Mesfushori që bëri për vet
100 mijë euro për 1 pikë në Moskë As më pak dhe as më shumë, por 100 mijë euro do të jetë shpërblimi për futbollistët korçarë, në rast se Skënderbeu do të
ISIS iu deklaron luftë talebanëve në Afganistan Organizata terroriste ISIS tashmë po përpiqet të zgjerojë kontrollin mbi territore të shteteve të Lindjes së Mesme. M
Pranga mjekut që u denoncua për korrupsion Pas raportimit të lajmit nga emisioni investigativ "Fiks Fare" në lidhje me shumën e kërkuar nga një mjek për ti prerë f
Mustafaj: Basha nuk do ose s'di, jo viktimën por alternativa për opozitën Ish-­ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj në një intervistë të dhënë për gazetën "Panorama" komenton zhvillimet më të fund
Komandant Tivari letër Ahmetit: Ata që të bënë Komandant i vrave në Kumanovë Ish-luftëtari i UÇK-së, Komandant Tivari, përmes një letre publike ka akuzuar dhe pyetur në të njëjtën kohë kryetarin të
Tafili: Çdo krim këtu nuk do të ngelet anonim, për prokurorinë autori jam unë Admir Tafili, i akuzuar si kreu i një grupi vrasësish me pagesë, që urdhëronte krime nga qelia e burgut të sigurisë së l
Sulmi me armë ndaj Kryemadhit, Tonin Fizi: Armën e njoh përmes filmave të "Rambos" Shtetasi Tonin Fizi, i cili akuzohet se ka qëlluar me arme afër makinës se Monika Kryemadhit, deklaron se është habitur
Kush nga ju kishte parë një dhi që pikturon?! (VIDEO) Talenti i fshehur i kësaj dhie ka lënë pa fjalë shumë vizitorë të kopshtit zoologjik të NeW Mexico. Dhia ka një talent n
Vidhen 9 kamionë në tragetin Bari-Durrës, nisin hetimet 9 kamionë të tragetit të linjës Bari-Durrës janë vjedhur. Kur trageti po ankorohej në port, drejtuesit e kamionëve kanë
Ja çfarë emri donte ti vinte Maqedonisë Gligorovi Ish-kryetari i parlamentit të Maqedonisë, Stojan Andov, në një intervistë për gazetën greke “Kathimerini”, deklaron se k
Nuk deklaron pasurinë, Krenar Ahmeti nën hetim Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka gjobitur ish shefin e Qarkullimit Rrugor të Tiranës, Kr
Sigurimet, Veliaj: Në bëni hile, do penalizoheni Gjatë një takimi me të rinjtë në ambientet e Ministrisë së Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Veliaj ka pranuar se qeveria n
Ndoka: Bojkoti i opozitës në Kuvend, i gabuar Bojkoti i deputetëve të PD-së në Kuvend dhe komisione parlamentare në këtë periudhë, është cilësuar si vendim i nxituar
Deputetet që ndjekin modën dhe shpenzimet për garderobën (VIDEO) Seancat plenare të ditëve të enjte për 29 gratë e politikës shqiptare është kthyer në një sfidë. Teksa 6 ministret e qev