999 rezultate për

degen

Zgjedhjet në PDK, garë e fortë për Gjilanin Zgjedhjet e brendshme në Partinë Demokratike të Kosovës, janë duke shkuar drejt fundit. Përveç degëve të Anamoravës, Gji
FRD zyrtarizon degën e saj në Durrës Fryma e Re Demokratike ka çelur të premten zyrën e saj në qytetin e Durrësit. Nismëtari i kësaj partie Gazmend Oketa, gj
FRD hap degën e saj në Sarandë Partia “Fryma e Re demokratike” ka zyrtarizuar sot hapjen e degës së saj në Sarandë. Në fjalën e tij, kreu i FRD-së Bami
Fryma e Re Demokratike hap degën e saj në Shkodër Fryma e Re Demokratike ka hapur degën e saj edhe në qytetin e Shkodrës. Në takimin e organizuar me mbështetës të kësaj p
FRD çel degën e saj në Korçë Fryma e Re Demokratike ka nisur të hapë degët e saj nëpër rrethe. Pas Vlorës dhe Elbasanit kjo parti politike ka hapur d
Sejdiu vizitoi shokët e vet jo degën e LDK-së Pas vizitës së Fatmir Sejdiut në degën e vjetër të Partisë në Gjakovë, ka reaguar lideri i LDK-së Isa Mustafa. Udhëheqës
Partia e Spahiut çel degën e saj në Elbasan Aleanca Kuq e Zi çeli sot degën e parë të saj si parti politike në qytetin e Elbasanit. Në tubimin e mbajtur në pallatin
AK themelon degën e saj në qytetin e Elbasanit Aleanca Kuq e Zi organizon gjatë ditës së shtune një manifestim në qytetin e Elbasanit duke finalizuar edhe themelimin e
AK themelon degën e saj në Bruksel Aleanca Kuq e Zi i ka zgjeruar më tej degët e saj. Të shtunën aktivistët e AK-së kanë themeluar degën e tyre në Bruksel,
Ashton Kutcher "nuk i duron më rrobat veshur" Ashton Kutcher duket se nuk i duron më rrobat veshur. Për herë të parë aktori i hoqi ato në billbordin e “Two and Half M