999 rezultate për

debatit

Rama “zbulon” debatit: Basha e Noka i ndryshojnë gjininë kandidatit Kryeministri Edi Rama kohët e fundit i ka hyrë “me kokë” Facebook-ut të cilin po e përdor si një mjet fushate ku paraqet
KQZ i jep fund debatit PS-PD: S’ka votim elektronik! Merr fund debati për zbatimin e votimit dhe numërimit elektronik në zgjedhjet e vitit 2017. Komisioni Qendror i Zgjedhje
Conte tregon të vërtetën e debatit me Diego Costën Antonio Conte sqaron sherrin e supozuar mes tij dhe Diego Costa. Disa ditë më parë u raportua nga mediat se mes trajneri
VMRO dhe LSDM i japin dorën njëri-tjetrit (VIDEO) Gjatë debatit në emisionin "200" në Alsat-M, VMRO dhe LSDM i kanë dhënë njëri-tjetrit duart, pas përfundimit të emisioni
Shkeli semaforin, ja pamjet e debatit me policin rrugor (VIDEO) Një drejtues mjeti është gjobitur nga punonjësit e policisë rrugore të kryeqytetit, pasi nuk ka respektuar sinjalistikën
Edi Rama debat me analistët e Kosovës, ja si shpërthen (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qenë i ftuar në debatin në "Zona B" të "Klan Kosovës". Gjatë debatit, Rama i
Sondazhet pas debatit në SHBA, Klinton fituese me 52% Debati i tretë dhe i fundit mes kandidatëve presidencialë, Hillary Clinton dhe DonaldTrump filloi pa shtrëngim duarsh me
Tensione dhe akuza, ja çfarë ndodhi gjatë debatit të fundit Clinton-Trump Debati i tretë dhe i fundit mes kandidatëve presidencialë, Hillary Clinton dhe Donald Trump filloi pa shtrëngim duarsh m
Berat Buzhala tallet keq me Roza Latin. Zbulohet shkaku i debatit Berat Buzhala shquhet për sensin e tij të lartë të humorit dhe ironisë, të cilin nuk e le pas dore edhe kur bëhet fjalë
Debati i ashpër mes kandidatëve, çdo gjë për shefat e tyre (VIDEO) Dy kandidatët për zëvendës president të SHBA-ve, u kapën "dhëmbë për dhëmbë" me njëri-tjetrin gjatë debatit publik, siku
Pas debatit të parë, Clinton kryeson në anketime Të gjitha sondazhet kanë pranuar se Hillary Clinton ka fituar shumë nga debati i parë televiziv kundër Donald Trump.
Trump nxehet me moderatorin e debatit, nuk e përshëndet kur largohet (VIDEO) Kandidatët për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hillari Klinton dhe Donald Trump u përballen për herë të
BE bën thirrje për debat e protestë të qetë Zyra e BE-së në Kosovë i ka bërë thirrje pjesëmarrësve të angazhohen për një ambient të qetë gjatë debatit dhe votimit k
Vuçiç pranon se duhet njohur Kosova Kryeministri i Serbisë Aleksandër Vuçiç, ka pranuar se zgjidhja e vetme mes Kosovës dhe Serbisë është njohja e Kosovës s
Osmani: Nuk e kemi të plotë materialin për demarkacionin Një ndër deputetët që nënshkruan për organizimin e debatit të nesërm për demarkacionin, Vjosa Osmani, ka shprehur se qev
Tensione në prag të debatit për demarkacion Pak ditë përpara mbajtjes së debatit për demarkacionin, kanë rritur tensionet. Palët pro dhe kundër, në një tavolinë
Ivanov i ikën debatit në Kuvend Në seancën e sotme plenare të Kuvendit, Ivanov nuk është paraqitur, ku po debatohet për përgjegjësinë e tij politike- pë
Adoleshentja i jep fund jetës pas debatit me babanë për telefonin Është hedhur dritë mbi humbjen e jetës së një 15 vjeçareje në Elbasan, pasi kishte pirë fotoksinë. Ka mjaftuar vetëm një
Nuk ia vlen debati Iljasa Salihu - Të debatosh do të thotë se pranon se ekzistojnë pika që pajtoheni, por edhe shumë pika që nuk pajtoheni,
"Lufta e komandantëve", Syla: Jam kundër debatit që përgojon luftën Ish-komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla, përfshihet në "debatin e luftës", që po zhvillohet prej d