999 rezultate për

dasmave

Viti i dasmave madhështore, moderatori shqiptar i jep fund beqarisë në tetor (FOTO LAJM) Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto
5 milionë euro harxhohen për dasma në Strugë Pas perfundimit të Ramazanit,edhe këtë vit Struga do të ‘vlojë’ nga tingujt muzikor nga do qe të kthesh koken. Eshte
Shqipëria e katërta në Evropë për shpenzimet e dasmave “Dy martohen 100 tërbohen” jo më kot kjo shprehje ka gjetur vend në çdo dasëm shqipëtare. Sipas të dhënave të fundit
Fotografitë më të dështuara të dasmave (FOTO LAJM) Të keni një fotograf në ditën e dasmës tuaj të ëndrrave do të thotë që çdo moment i ditës së madhe të dokumentohet. P
Top 15 fotot më idiote të dasmave (FOTO LAJM) Dasma është një prej momenteve kulminante në jetën e njeriut, por ka njerëz të tillë që edhe në këtë ditë nuk heqin dorë
Jo vetëm Mercedes në sallën e një dasme shqiptare... (FOTO LAJM) Dasmat shqiptare duket se gjithmonë po bëjnë shpenzime marramendëse, duke përdorur teknika të ndryshme. Në sallonet
Ja fotot më qesharake të dasmave Disa çifte kanë zgjedhur që ditën e martesës të bëjnë diçka të veçantë dhe si të tillë, ta gdhendin në foto. Por përpjek
Fotot më të rrezikshme të dasmave (FOTO LAJM) Shumë çifte mundohen të zgjedhin destinacionet më të çuditshme për tu martuar. Por këto foto të përzgjedhura nuk këshill
Koha e dasmave dhe e zbrazjes së xhepave Kur vjen vera, bashkë me të vijnë dhe dasmat. Të zotët e dasmave, shpesh në këto ahengje përpiqen ti festojnë sa më h