999 rezultate për

daniel

Martesa e famshme përfundon në krizë, ndahet Fotinia dhe Danieli? Ata ishin cifti i fundit që mbijetoi pa u ndarë nga reality shoë BB këtë edicion, por mesa duket edhe ata kaq e patën av
Pornostarja nuk i "ndahet", Trump përsëri në telashe Ylli i pornografisë, Stormy Daniels, po padit presidentin Donald Trump duke pretenduar se ai kurrë nuk ka nënshkruar mar
Sirenat e Wengerit bien për Daniele Ruganin Arsene Wenger është një admirues i shtatgjatit të Juventusit Daniele Ruganin, ndërsa mediat italiane me në krye Rai Spor
Zyrtarët e BE: Plotësoni edhe dy kriteret e mbetura, që të liberalizohen vizat Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim të Komisionit Evropian, Christian Danielsson ka thënë se
Zyrtare: Daniel Sturridge nëmshkruan me skuadrën angleze Daniel Sturridge zyrtarisht është larguar nga skuadra e Liverpoolit. Skuadra angleze, Liverpool ka njoftuar se e ka h
Vogëlushja kuksiane pushton zemrat e shqiptarëve (VIDEO) Daniela është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit. Ajo pasi mori pjesë në “The Voice Kids” vuri në p
Donald Trump e tradhëtoi me pornostaren, Melania thyen heshtjen Melania Trump ka thyer heshtjen e saj për thashethemet rreth martesës së saj mes spekullimeve për besnikërinë burrit të
Trump përsëri në telashe, flet pornostarja: Më krahasoi me Ivankën (FOTO LAJM) Ylli i pornografisë Stormy Daniels ka folur për marrëdhënien e saj më Donald Trump i cili është i martuar më shumë se nj
Pornostarja rrëfen natën që kaloi me Donald Trump Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniels, ka përshkruar netët që ka kaluar me Donald Trumpin, në kohën kur nuk is
Tjetër skandal, ylli i Playboy-it zbulon detajet e "lidhjes" me Donald Trump (FOTO LAJM) Uragani Daniels emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Clifford, një yll i filmave për të rritur pretendon se ka pasu
Vajza e legjendës së Realit dhe Barcelonës mohon gjithçka se është përfshirë në video pornografike Daniela Figo, vajza e ish-yllit portugez të Barcelonës Real Madridit dhe Interit, Luiz Figos, e ka mohuar se fotografitë
Interit i vet ofrohet Daniel Sturridge Sipas Tuttosport, Daniel Sturridge 28-vjeçari është i frikësuar se mund të humbas vendin për Kampionatin Botëror që do t
Intervistohet për një vrasje në lagje, më vonë del se ai ishte vrasësi (VIDEO) Më 26 qershor 2011, Stephen McDaniel hyri me forcë në banesën e Lauren Giddings, kolege e tij nga Fakulteti Juridik që b
Rossi vazhdon të tregojë burrëri me fjalët e tij: Nuk kam frikë ta përsëris se Juventus fiton Kampionatin Daniele De Rossi foli këtë të enjte për ambiciet që ka Roma në garën për titullin kampion në Serinë A, por duke e pranua
Filmat që priten për vitin 2018-të Në pritje të vitit 2018, ne ju sjellim listën e filmave më të bukur dhe të shumëpritur që pritet të dalin në vitin që vj
Gjendet e vdekur në hotel këngëtarja Këngëtarja e njohur britanike Daniella Obeng ka ndërruar jetë. Ajo është gjendur e vdekur në dhomën e hotelit në Katar.
Jemi ndjerë keq për martesën në Big Brother Danieli dhe Fotinia, fituesit e edicionit të fundit të Big Brother, rrëfyen në “Pop Culture” se e “përjetuan shumë fort”
Danieli dhe Fotinia flasin për dasmën: U ndjemë të paragjykuar Daniei dhe Fotinija janë cifti i vetëm që i ka mbijetuar këtij Big Brotheri. Teksa ishin të ftuar në “Pop Culture” fo
Daniele De Rossi elozhe Ibrës: I frikshëm do jetë dhe 40-vjeçarë dhe me një këmbë Mesfushori i Italisë, Daniele De Rossi, thotë se ai është i kënaqur që Zlatan Ibrhaimovic nuk luan për Suedinë. De Ro
Ventura publikon listën e lojtarëve për sfidën ndaj Suedisë Trajneri i kombëtares italiane, Xhan Piero Ventura, ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e “pl