999 rezultate për

dani

Plas sherri në sallën e gjyqit, procedohen 13 persona Precipiton ne dhune seanca gjyqesore e mbajtur sot në Gjykatën Themelore në Ferizaj, ku pritej të vijohen me gjykimin nd
"Jam gati", Bogdani sinjale Partizanit Franco Lerda u shkarkua pas humbjes në derbi dhe janë të shumtë emrat e lakuar për ta pasuar italianin. Ka edhe nga ata
Luajti në filmin "Kapedani", ndahet nga jeta aktorja Eva Pëllumbi Aktorja e njohur shqiptare Eva Pëllumbi ka ndërruar jetë ditën e sotme. P ër publikuan shqiptar ajo është e njohur pë
Mashtruesi profesionist firmosi me 4 klube pa luajtur asnjë minutë “Emri i tij është Bernio Verhagen, ai është 26 vjeç, luan anësor, ka lindur në Suriname (toka që nxjerr emra të tillë të
Mos i ndani, arsyet pse duhet të konsumoni përditë bajame Bajamet janë një frut që është vlerësuar shumë në periudhën e fundit për karakteristikat pozitive që ka. Dhe që janë shu
Tirana synon trajnerin që pati shumë sukses në Kosovë Klubi më i suksesshëm në Shqipëri, Tirana është ne kërkim të një trajneri të ri.Tirana që e ka fituar plot 24 herë titul
3 ushqimet që s'duhet t'i ndani nga tryeza nëse vuani nga artriti Artriti reumatoid është një sëmundje e rëndë inflamatore, e karakterizuar nga dobësimi i nyjeve dhe indeve lidhore të ko
Mos iu ndani! Kjo është bima e cila mbron mëlçinë Ndonjëherë i kemi shumë pranë disa bimë mjekësore, por për mungesë informacioni nuk ua dimë rëndësinë dhe i nënvlerësojm
Mos e ndani çadrën, si do të jetë moti sot? Vendi ynë do të jetë me vranësira dhe herë pas here me reshje shiu gjatë paradites. Por mesdita dhe pasditja përmirës
Do ndanin kupën bashkë, merr fund miqësia e Enedës dhe Fifit (FOTO LAJM) Miqësia mes Eneda Tarifës dhe koleges së saj Filloreta Raçit që njihet ndryshe si Fifi është përçarë. Dy këngëtaret, me
Përfitoi 1.9 milion euro nga skema e TVSh-së, ekstradohet nga Danimarka në Shqipëri greku Ekstradohet nga Danimarka drejt vendit tonë, një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktua
Nga Papa, te Gylen dhe Dalai Lama: 100 liderët më me ndikim shpirtëror në botë Revista “Watkins” ka botuar listën e 100 njerëzve të gjallë me më shumë ndikim shpirtëror në botë për vitin 2019. “Ndër
5 gjëra që s'duhet t'i ndani kurrë me të dashurin! Ti ndan zemrën me të dashurin/ën tënd dhe në disa raste ndan shtratin, madje edhe qenin, por përtej këtyre gjërave që ju
Shqiponja dhe lutja pas golit, Ylber Ramadani: Do të vij në Shqipëri (VIDEO) Një lojtar me zemër të madhe dhe që po i ndien po aq sa gjithë shqiptarët vuajtjet që po kalojmë prej ditësh, është pady
"E vështirë të ngjitem në skenë", Elhaida Dani shpreh pikëllimin (FOTO LAJM) Elhaida Dani prej kohësh është bërë pjesë e shfaqjes artistike “Katedralja e Parisit”, ku ajo luan rolin e Esmeraldës. K
Drejtori i PSG-së i reagon Zidanit: Mbappe s’do të largohet Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, i ka siguruar tifozët se e ardhmja e Kylian Mbappes mbetet në Francë
Skënder Gega nuk e duan as në Jordani, Al Ramtha zyrtarizon trajnerin e ri Skënder Gega ka marrë një lajm me të vërtetë të hidhur për karrierën e tij. Kur u duk se gjithçka ishte zyrtare, tekn
Shpërndanin mall, kapet treshja e "frikshme" Plicia e Lezhës ka finalizuar operacionin "Ishulli", duke kapur dhe arrestuar 3 persona. Janë arrestuar shtetasit D.
Shpërndanin "mall" në Tiranë, kapen 2 të rinj Policia e Tiranës ka arrestuar dy personave, të cilit shisnin lëndë narkotike, të llojit heroinë, në zonën e Kombinatit
Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani Ngërçi në Kushtetuese, Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani. "Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Mei