999 rezultate për

dalje

Nga dasma me Charles te daljet e bujshme, foto ikonike të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara dhe më të komentuara në të gjithë botën, e madje për vijohet të f
''Të shihen me kujdes delet e të pihet ujë me buzë'', Fuga ka 5 këshilla për daljen Akademiku Artan Fuga me ironi i jep 5 “këshilla” për të dalë nga mbyllja aktuale për shkak të koronavirusit, duke ironiz
Daljet e pakontrolluara rritën numrin e të infektuarve Dalja a pakontrolluar e qytetarëve dhe mosrespketimi i masave të vendosura nga autoritetet shëndetësore në Kosovë ka rez
Tre raste me koronavirus në Prizren, pritet të karatinohet Mytaher Haskuka, kryetar i komunës së Prizrenit ka thënë se pas tri rasteve të sotme me koronavirus nga kjo komunë, do
Policia i refuzon lejedaljen Nard Ndokës, brenda karantinës së ish-deputetit Me vendosjen e masave parandaluese ndaj pandemisë, edhe figurat publike si politikanë ashtu dhe ata razë janë mbyllur në
Shkon në 8 numri i të infektuarve në Vushtrri, në një lagje ndalohen hyrje-daljet Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar edhe për pesë raste të reja me Covid 19 në Kosovë. Në mesin e k
Nuk ka më justifikime! Rama i prerë: Aplikoni për leje dalje ose gjobë! Nuk ka më falje! Kryeministri Rama informon qytetarët se nuk do të kenë më asnjë problem për të aplikuar në portalin e-A
Nga sot leje edhe për pazar, çfarë duhet të dini Duke nisur nga dita e sotme, qytetarët përmes e-Albania do të mund të marrin leje për daljet nga shtëpia për pazar, vetë
Zbardhen shifrat, sa qytetarë kanë marrë leje për dalje te e-Albania 22 mijë e 553 qytetarë kanë marrë deri tani leje për dalje te e-Albania. Një shifër e lartë kjo në pak orë duke marrë pa
Si do të lëvizin këmbësorët nga 30 marsi? Policia jep sqarimin e ri Në këto kohë të vështira, rregulla të reja dalin cdo ditë. Përsa i përket lëvizjes në vazhdim, do të funksionojë me l
Hap pas hapi, si të aplikoni për leje daljeje Që prej të hënës, asnjë qytetar nuk do të mund të lëvizë lirisht dhe ligjërisht pa marrë leje në portalin e-albania. Për
Britanikë që nuk i tremben Covid-19: Puthje, përqafime e gjithçka tjetër mund të shihje sot (FOTO LAJM) Vetëm sot u regjistruan 422 viktima nga koronavirusi në Britaninë e Madhe, ndërsa zyrtarët lajmëruan se pandemia vazhdon
Rama ''ia arriti qëllimit'', mjekra e tij fiks si ajo e Ismail Qemalit Koronavirusi ka mbyllur gjithësecilin prej nesh në shtëpi tashmë prej ditësh. Po nga shtëpia e tij në Surrel po qeve
Daljet e Ramës LIVE nga Facebooku, reagon ashpër Paloka: Nuk je bloger! Kryeministri Edi Rama ka dalë shpeshherë në lidhje live përmes "Facebook"-ut nga banesa e tij, ku qendron ne izolim per
Rama paralajmëron daljen e ushtrisë në rrugë: Do kontrollohet çdo makinë Viktima e parë shqiptare sapo është shënuar në Shqipëri, dhe pikërisht pas konfirmimit ka dalë në një komunikatë edhe kr
Bënte bujë me çdo dalje, ku ka humbur sot Gugu (FOTO LAJM) Bëri bujë që me daljen e saj të parë në ekran. Këngëtarja dhe modelja e njohur Merita Haxhia, por e njohur gjerësisht
Fitoi medalje ari, përurohet në Pejë statuja e Majlinda Kelmendit U përurua sot në Pejë, shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi. U zgjodh pikërisht në vendlindjen e saj për të
Nëse Manchester City i hiqet titulli i 2014 dhe i jepet Liverpoolit, tifozët kanë një kërkesë të veçantë Steven Gerrard ishte fytyra më tragjike e Liverpoolit në sezonin 2013/14, atëherë kur kishte rrëshqitur në ndeshjen ndaj
U largua nga Roma, Totti nis punën e re Legjenda e Romës u largua nga Roma jo në mënyrën më të mirë të mundshme. Së fundmi Totti ka formuar agjencitë e tij të s
E pandalshme xhudistja kosovare, i siguron Kosovës medalje në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ia ka siguruar Kosovës një medalje në kategorinë deri në 52 kilogramë në Grand Slami