999 rezultate për

dade

Dade: Berisha të çohet përpara drejtësisë UPDATE - Arta Dade ka ngritur tonin teksa ka kërkuar datë për mbajtjen e zgjedhjeve për kryetar të Partisë Socialiste.
Dade to replace Tahiri as Minister of Interior Affairs PM Edi Rama has warned to replace Interior Minister Sajmir Tahiri with a woman, who likely will be the socialist MP, Art
Rama paralajmëron: Arta Dade, Ministre e Brendshme në të ardhmen Rama ka paralajmëruar sot se Ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, do ta zëvendësojë me një grua. Bëhet fjalë për depute
Rama-Dades: Deri në Kongres, karafil më ke mua Deputetja Arta Dade ka mbajtur të njëjtën linjë humori me kryeministrin Rama, referuar festës së sotme dhe buqetave me l
Plas sherri brenda PS, ja replikat e forta Rama-Blushi Debati mes Ramës dhe Blushit në mbledhjen e grupit, dje ka degjeneruar në një sherr të mirëfilltë. Deputeti "rebel" ka a
Dade's letter to Ruci: SP must hold elections Socialist MP Arta Dade, has sent a letter to the head of the Socialist group, Gramoz Ruci, in which she requires electio
Dade letër Ruçit: Duam zgjedhje sipas parimit një anëtar, një votë (FOTO) Deputetja socialiste Arta Dade, i ka dërguar një letër kreut të grupit të PS-së, Gramoz Ruçi, ku kërkon mbajtjen e zgjed
Dade kundër Majkos: U bë Kryeministër se u zbatua statuti Deputetja Arta Dade ka reaguar në lidhje me qëndrimin që ish-kryeministri Pandeli Majko ka mbajtur në lidhje me kërkesë
Arta Dade supports Blushi For some time, Ben Blushi has asked for a new leader of the SP. He as accused Rama for not respecting the statute of the
Dade në krah të Blushit Sikundër kërkon prej kohësh Ben Blushi për zbatimin e statutit të partisë, në krah i ka dalë deputetja socialiste Arta D
Dade sulmon Tahirin në mbledhjen e PS: Po mbron banditët Deputetja Arta Dade, gjatë mbledhjes së djeshme të grupit parlamentar të Partisë Socialiste ka kritikuar ashpër ministri
Arta Dade, një zonjë shtëpie (FOTO) Përtej një kostumi, deputetja socialiste Arta Dade di të jetë një zonjë shtëpie, të gatuaj dhe të merret me çdo aktivite
Dade sulmon Berishën: Kriminel i papërgjegjshëm Një debat i ashpër është krijuar në Kuvend, ndërsa deputetja socialiste Arta Dade ka lëshuar akuza të forta në drejtim t
Harron fushatën, Arta Dade i'a merr valles (VIDEO) Teksa deputetët ndodhen në ditët më intesive të fushatës zgjedhore, Arta Dade ka gjetur pak kohë që edhe të argëtohet, m
Dade: Opozita nuk është ngritur që nga goditja në 23 qershor Deputetja socialiste Arta Dade, i është përgjigjur opozitës se gjen shkak për t'iu rikthyer operacionit në Lazarat, duke
Ja mesazhi i djalit të Arta Dades në celularin e Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha, ditën e djeshme ka akuzuar djalin e deputetes Arta Dade, se ka qënë prezent edhe në vrasj
Arta Dade: Elections in Moldova were generally well administered The 30 November parliamentary elections were characterized by a wide choice of political alternatives and were generally
Serbia-Albania, Dade: Foreign Ministry to inform the Parliament After the events during the match between Serbia and Albania, Arta Dade has asked the Foreign Ministry to inform the Par
Serbi-Shqipëri, Dade: Ministria e Jashtme të informojë Kuvendin Pas ngjarjeve në ndeshjen Serbi-Shqipëri, Arta Dade ka kërkuar që Ministria e Jashtme të informojë Kuvendin. Ky qëndrim
Arta Dade Qytetare Nderi e Përmetit Deputetja Arta Dade do të shpallet qytetare nderi në Përmet. Edhe pse aktualisht Dade është deputete e qarkut të Korccës