999 rezultate për

dade

PDIU, kundër Arta Dades: Kurrë s’do të bëhesh presidente PDIU, kundër Arta Dades: Kurrë s’do të bëhesh presidente Deputetja socialiste Arta Dade nuk mohoi se mund të pranonte e
Arta Dade tregon pritshmëritë: Presidente? Unë nuk do t’i thoja jo.. Deputetja socialiste Arta Dada në emisionin “Vila24” në “News24” ka pranuar se nuk do t’i thoshte jo detyrës së Kryetar
Arta Dade tregon pengjet e jetës: Më preku një qytetar nga Vithkuqi kur më kujtoi… Arta Dade deputetja e Partisë Socialistë ka qënë e ftuar sot në emisionit “Këndin e Ekselencës” në emisionin “Vila 24” n
Presidenca, Arta Dade kërkon të joshë LSI-në Deputetja socialiste Arta Dade e ftuar në emisionin “Tonight Ilva Tare” ka pohuar se do të kandidojë sërish për deputete
Arta Dade: Ndarja e Kosovës nuk është opsion për Serbinë Kryetarja e Komisionit parlamentar për Politikën e Jashtme, Arta Dade, ka thënë se ndarja e Kosovës nuk është opsion dhe
Dade tha se po zgjerohet artificialisht, PDIU: Jemi mësuar të na sjellë mesazhet e Athinës Gjatë një prononcimi për Vizion Plus, deputetja socialiste Arta Dade theksoi dje se PDIU-ja është duke u zgjeruar artifi
Nisin përçarjet në PS për aleancat, Dade kundër PDIU: Do kemi pasoja nga kjo parti Partia Socialiste duhet të bëjë kujdes me aleancat e saj, të cilat në qarqe të caktuara kërkojnë të përfitojnë artificia
Rama në Serbi/ Bumçi sherr me Daden në Komision, ja debati Ish¬ministri i Jashtëm, Aldo Bumçi, i cilëson marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Kosovës në krizë dhe për këtë fakt ka fajë
Dade dhe Bogdani në Britani të Madhe: Partner historik i Shqipërisë Në përmbyllje të vizitës zyrtare të Kryetarit të Kuvendit dhe delegacionit parlamentar shqiptar në Londër, Kryetarja e K
Rama-Hafizit: S’ke të drejtë të flasësh; Dade: Kujt i flet ashtu ti? Një debat i madh i deputetëve të cilët kundërshtojnë ministrat e kabinetit Rama është ndezur pas largimit të ambasadorëv
Dade: SHISH i jep sekretet Berishës Arrestimi i Arben Frrokut në Holandë dhe publikimi i këtij informacioni në media nga ish-kryeministri Berisha është bërë
Berisha "moll sherri" mes Dades e Ruçit Duket se ish kryeministri Berisha është kthyer në një "moll sherri" mes dy personazheve të PS, Arta Dade dhe Gramoz Ruçi
Arta Dade, deputetja "rebele" e PS-së?! Deputetja e Partisë Socialiste Arta Dade para se të niste votimi për Kryesinë e re të Partisë Socialiste tha se do të re
Dade and Dokle withdraw from the race of SP leadership Arta Dade, the first candidate on the list of women for the leadership of the Socialist Party, withdrew from the race. A
Balla: Dade dhe Dokle i hapën rrugën të rinjve Pas qëndrimit të shprehur haptazi nga Dade e Dokle dhe me theks të veçantë në deklaratën e Blushit, një reagim ka pasur
Dade dhe Dokle braktisin garën për Kryesinë Sikundër e thamë edhe më herët, Arta Dade, kandidatja e parë në listën e femrave për kryesinë e PS-së, ka deklaruar se t
Arta Dade: S’dua të jem në Kryesi, parimet e mia bien ndesh si është drejtuar partia Deputetja socialiste Arta Dade është tërhequr nga gara për Kryesinë e PS-së, duke u shprehur haptazi kundër kryetarit Ed
Sulmet në Bruksel, Dade: Shqipëria pranë autoriteteve belge Kryetarja e Komisionit për Politikën e Jashtme, Arta Dade, ka reaguar pas ngjarjeve terroriste në Bruksel. "Komisioni
Dade kundër delegatëve që fishkëllyen Blushin, ja çfarë iu thotë (VIDEO) Arta Dade në një moment është rebeluar kundër delegatëve që fishkëllyen kur fjalën e mori Ben Blushi. Ajo u çua në kë
Ç'po diskuton Rama me Daden?! Kryeministri i vendit Edi Rama ka replikuar sa duket me Arta Daden pasi ajo kërkoi me tone të ashpra që të ketë zgjedhje