999 rezultate për

cyrus

Në jetën e Miley Cyrus ka dicka më të rëndësishme se karriera Miley Cyrus ka diçka më të rëndësishme se karriera e saj dhe ajo është marrëdhënia që ka me të fejuarin e saj, aktorin L
20 bamirësit VIP të vitit (FOTO-LAJM) Taylor Swift është shpallur nga dosomething.org si një nga personazhet VIP më bamirëse për vitin 2012. Mësohet se Taylo
Femrat e veshura më keq në Video Music Awards (FOTO-LAJM) Stili dhe veshja e yjeve të muzikës të cilët morën pjesë në Video Music Awards nuk ka kaluar pa u komentuar nga mediat a
Paparacët i "nxijnë" jetën Miley Cyrus Miley Cyrus ka sqaruar fansat e saj se shkak për dobësinë e saj janë paparacët të cilët nuk e lënë të qetë në jetën e sa
Miley Cyrus në Amerikën Latine Miley Cyrus ndodhet në Amerikën Latine për turin e saj. Deri tani ka qenë në disa shtete ku nuk ka lënë përshtypje të mi
Mëndjemadhësia e 18- vjeçares, Miley Cyrus Miley Cyrus është vetëm 18 vjeç, por nuk është dhe aq e re në botën e spektaklit. Në vitin 2006, kur ishte 13 vjeç, ajo
Miley dhe Billy Ray Cyrus pajtohen Billy Ray Cyrus është pajtuar me gruan e tij, dhe i tij gjithashtu ka rregulluar marrëdhëniet me vajzën e tij të famshme
Miley Cyrus, ylli me i dashur i te rinjve Sipas një sondazhi të ri, Miley Cyrus, është votuar si ylli më i dashur i të rinjve në