999 rezultate për

copa

I vuri tritol në banesë pas sherrit për pronat, arrestohet 32-vjeçari Dy ditë më parë në Fushë-Krujë një banese iu vu tritol pas një sherri për pronat. Policia bën me dije se ka vënë në pran
ZYRTARE/ Barcelona humbet një nga yjet për finalen e "Copa del Rey" Lajme aspak të mira nga infermieria e Barcelonës. Sulmuesi Luis Suarez do të humbasë finalen në "Copa del Rey" kundër De
Aksident i rëndë në Lushnje, makina bëhet copash (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje në zonën e quajtur Rotondo e Plugut. Makina tip “Reno Clio” ka goditur tr
Akullore me shalqi për ditët e nxehta të verës Vera po vjen dhe i nxehti përvëlues na nxit që të kërkojmë lëngje të freskëta dhe akullore. Më poshtë po ju tregojmë një
Krep role me banane Nëse doni të bëni vetë një ëmbëlsirë të shijshme dhe të shëndetshme, më poshtë ju tregojmë një recetë fantastike: Pë
Supë kremoze me kungull dhe djathë bebe Përveç djathit bebe, gjethet e mentes do t’i japin supës një shije të freskët, ashtu siç i duhet verës! Një recetë e
“Copa u bëfshi ti dhe Basha”, Rama i përvishet keq komentuesit (FOTO LAJM) Postimi i kryeministrit në Facebook mbi protestën e djeshme të opozitës dhe historinë e gruas e cila tregonte se si prit
Chapecoense fiton sfidën e parë në finalen e Recopa Sudamericana (VIDEO) Rikthehet buzëqeshja te Chapecoense, skuadra që përjetoi një tragjedi ajrore 4 muaj më parë kur humbi 19 futbollistë të
Përgatisni vetë smoothie me banane dhe qumësht Receta është fare e thjeshtë për t’u përgatitur, e pasur me vlera ushqimore dhe e mjaftueshme për një mëngjes të shëndet
Provoni recetën e pulës me kungulleshka për të shmangur kolesterolin Kur vjen puna për t’u kujdesur për shëndetin, italianët e dinë shumë mirë se si mund të ushqehen shëndetshëm. Ja një
Supë me krem pule Përbërësit e supës: 200 g pule pure patatesh pana kuzhine gjalpë vaj ulliri majdanoz limon koncentrat pu
Si të përgatisni uthullën e mollës në shtëpi Si në rastin e lëngut të mollës, edhe uthulla prej saj, duhet të jetë organike, e pafiltruar dhe jo e pasterizuar. P
Barcelona fantastike, kalon në finale të Copa del Rey (VIDEO) Barcelonës i ka mjaftuar një barazim 1:1 me Atletico Madridin, për të kaluar në finale falë fitores në ndeshjen e parë 2
Simeone: Barcelona është klubi më i mirë në botë Diego Simeone ka folur rreth shortit të Copa del Rey, ku Atletico Madridit do t’i duhet të ndeshet me Barcelonën në gjys
Real Madridi eliminohet nga Copa del Rey (VIDEO) Real Madrid është eliminuar nga Copa del Rey, pas barazimit në udhëtim me Celta Vigon me rezultat 2:2. Celta kaloi në
Reali shkatërrohet për herë të dytë (VIDEO) Skuadra e Zinedine Zidane ka pësuar humbjen e dytë në tre ditë, pasi është mposhtur në Santiago Bernabeu nga Celta Vigo
Shorti/ Përcaktohen datat e ndeshjeve për Realin dhe Barçën Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale të Copa del Rey ku është vendosur që skuadra e Real Madridit në çer
Shorti/ Ja kundërshtarët e Realit dhe Barçës në Copa del Rey Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale të Copa del Rey. Skuadra e Real Madridit do të përballet ndaj C
ZYRTARE/ Përcaktohet kundërshtari i Barcelonës dhe Real Madridit në Copa del Rey Sot është hedhur shorti për fazën 1/8 në Copa del Reyt dhe është mësuar kush janë kundërshatët e skuadrave. Sipas sho
Chapecoense merr trofeun Copa Sudamericana (VIDEO) Skuadrës braziliane, Chapecoense i është dorëzuar titulli i Copa Sudamericana. Klubi brazilian humbi pothuajse të gjithë