999 rezultate për

cityn

Buffon: Refuzova Manchester United dhe Manchester Cityn Pasi kaloi jo pak por 17 vite të arta te skuadra e Juventusin portieri Italian tashmë po shijon aktivizimin në Ligue 1 e
Pritet dënim ekstrem nga UEFA për Manchester Cityn City duket se tashmë është futur në një situatë të vështirë jo për shkak të rezultateve që deri më tani janë impresionus
Manchester City nënshkruan me talentin kroat Manchester City ka nënshkruar me talentin kroat të Hajduk Split, Ante Palaversa. Skuadra angleze ka paguar 7 milionë
Ngec Liverpooli, vetëm barazim me Leicester Cityn (VIDEO) Liverpool nuk e ka shfrytëzuar humbjen e Manchester Cityt mbrëmë nga Newcastle United, ku ka barazuar në Anfield sonte m
Chelsea mposht Cityn për talentin e Barcelonës Chelsea duket se do ta mposht Manchester Cityn për nënshkrimin e talentit të Barcelonës, Ilaix Moriba. Sipas gazetës
Jurgen Klopp tregon si mposhtet City i Guardiolas Të enjten në darkë luhet sfida më e rëndësishme e sezonit në Premier League të paktën deri më tani. Liverpooli kryesues
Tottenham mposht Cardiffin dhe parakalon Cityn në renditje (VIDEO) Tottenham ka fituar ndaj Cardiffit me rezultatin 0-3, ndeshje e vlefshme për javën e 20 të Premier Leagues. Që në pj
Crystal Palace trondit Cityn në Etihad Stadium (VIDEO) Crystal Palace ka befasuar kampionin në fuqi Manchester Cityn duke i shkaktuar humbjen e dytë këtë sezon në Premier Leag
Hoffenheim befason Cityn (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është Kramaric në minut
Përfundon spektakli, Chelsea mposht bindshëm Manchester Cityn (VIDEO) Chelsea ka mposhtur sot Manchester Cityn me rezultatin 2-0 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 16 të Pr
Shaqiri "kërcënon" Manchester Cityn: Ne do të jemi aty deri në fund Ylli i Liverpool, Xherdan Shaqiri, po bën një paraqitje të shkëlqyer tek skuadra e tij. Edhe pse nuk është aktivizua
Stërling rinovon me Cityn me një pagë faraonike Ylli anglez që aktivizohet me skuadrën e Manchester City, Rahem Stërling ka rinovuar kontratën me “qytetarët” deri në vi
Arsenali përmbys Leicester Cityn (VIDEO) Arsenali ka përmbysur Leicester Cityn në "Emirates Stasium". Top-çinjtë kanë shënuar dy gola të shpejtë me sulmuesin
Lë pas dëmtimin, De Bruyne kthehet të luaj për Cityn Manchester City këtë javë do të luaj në Premier League ndaj skuadrës së Burnley. Pas një dëmtimi të tmerrshëm mesfus
Legjenda e United lavdëron Cityn Legjenda e skuadrës së Manchester United, Eric Cantona ka theksuar se rivalët e Cityt zhvillojnë lojën më të bukur në An
Celina shënon golin e parë me Swansea Cityn (VIDEO) Bersant Celina ka shënuar golin e parë për Swansea City këtë sezon në Championship, i cili megjithatë ishte i pamjaftues
Hoffenheim ndëshkon Cityn pa filluar mirë ndeshja (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City në "Wirsol Rhein-Neckar Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Depay tallet me Cityn: Manchesteri është ende i kuq (FOTO LAJM) Memphis Depay, mbrëmë ndihmoi Lyonin të sigurojë fitore si mysafir ndaj Manchester Cityt në Etihad, dhe ish-lojtari i Ma
Lyon befason Manchester Cityn (VIDEO) Lyon ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është Cornet në minutën e 25'
Sarri shkruan histori te klubi i Chelseat Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, vetëm pak javë më parë erdhi në këtë klub por duket se po korrë sukses të padiskutu