999 rezultate për

chelseat

Paguhet 100 mijë euro në javë, mesfushori i Chelseat lihet në harresë Danny Drinkwater nuk ka bërë asnjë paraqitje që prej marsit. Sarri ia ka bërë të qartë ish-futbollistit të Leicester Cit
Unitedit i bashkohet Realit dhe PSG për mesfushorin e Chelseat N’Golo Kante ka përfunduar në listën e dëshirave të rivalit të Chelseat, Manchester Unitedit. Trajneri i Djajve të Ku
Manchester United shfaq interes për yllin e Chelseat Jose Mourinho është i prirur për të shtuar më shumë kualitet në mesfushën e tij pas rënies në formë të Nemanja Matic dhe
Kovacic: Liverpool nuk do e fitojë kampionatin për këtë arsye Mateo Kovacic i Chelseat është tallur me futbollistin e Liverpoolit, Dejan Lovren. “Liverpooli nuk do të jetë kampion
I madhi Kante, mbetet modest si gjithmonë Mesfushori francez i Chelseat, N’Golo Kante, nuk ka pranuar që paga e tij të bëhej përmes një kompanie në Jersey të SHBA
Real Madrid çmendet pas yllit të Chelseat Real Madrid dëshiron të transferojë mesfushorin e Chelseat, N'Golo Kante. Sipas Don Balon, madrilenët janë gati të sh
Legjenda e Chelseat "var" këpucët Ish-mesfushori i Chelseat dhe Kombëtares së Anglisë, Joe Cole është pensionuar nga futbolli në moshën 37-vjeçare. “Ka
Ylli i Chelseat i premton besnikëri londinezëve Ylli i skuadrës së Chelsea, Alvaro Morata shënoi gy gola në fitoren e londinezëve ndaj Crystal Palace. Ai shpjegoi vësht
Sarri bëhet trajneri i parë i Chelseat që thyen këtë rekord Chelsea mposhti sot Crystal Palace me rezultatin e përgjithshëm 3-1 në "Stamford Bridge". Por Blutë e Londrës nuk ka
Sarri zbulon fatet e dy yjeve të Chelseat Trajneri i skuadrës së Chelsea, Mauricio Sarri ka zbuluar të ardhmen e Cheek dhe Gary Cahill. “Ruben në tetor ka lua
Kovaçiç sinjale rinovimi Chelseat Mesfushori i skuadrës së Chelsea, Mateo Kovaçiç ka theksuar se ndihet shumë i lumtur në skuadrën e Chelsea dhe se po lua
Pësoi 5 gola në "El Clasico", tifozët e Chelseat masakrojnë Courtois Portieri belg, Thibaut Courtois bëri një transferim të bujshëm nga skuadra e Chelseat drejt spanjollëve të Real Madridit
Golashënuesit më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Kampionati anglez ka filluar ë një mënyrë perfekte pasi 5 skuadrat e para luftojnë për të fituar titullin kampion. P
Ylli i Chelseat lihet jashtë për ndeshjen ndaj BATE Borisov Chelsea do të luaj nesër në UEFA Europa League ndaj skuadrës së BATE Borisov. Por Blutë e Londrës do të kenë një mun
Ylli i Chelseat rinovon për pesë vite me londinezët Me trajnerin Mauricio Sarri në pankinë, skuadra e Chelsea po kalon një moment mjaft të mirë. Drejtuesit e klubit londine
Ish-ikona e Liverpool: Man Utd luan me frikë Ish-ikona e skuadrës së Liverpoolit dhe Anglisë, Danny Murphy ka theksuar se skuadra e Manchester United po luan me frik
Po bisedonin në fund të ndeshjes, por shikoni gjestin e Sarrit ndaj Mourinhos (VIDEO) Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge". Në fund të
Tifozët e Chelseat tregojnë "dashurinë" që kanë për Hazardin Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge". Por në fil
Plani i Chelseat për të mbajtur Hazard Skuadra e Chelsea është duke hartuar strategjinë për të mbajtur në skuadër yllin e saj, Eden Hazard. Belgu është shumë i
Probleme në mbrojtje, Barcelona kërkon ish-mbrojtësin e Chelseat Barcelona po kërkon të përforcojë repartin e mbrojtjes. Umtiti dhe Vermaelen janë dëmtuar dhe katalanasit i duhet të ndë