999 rezultate për

chelseat

Në Angli ndodh me "pikatore", Tuchel i jep pushim futbollistëve Skuadra e Chelseat ka shënuar një fitore të madhe mbrëmë ndaj Newcastle United me rezultat 2-0. Në Angli vazhdon të j
Terry flet me siguri: Mount do të jetë kapiteni i Anglisë Legjenda e futbollit anglez, John Terry ka befasuar me deklaratën e tij në lidhje me mesfushorin, Mason Mount. Sipas
Djali i Didier Drogba nis aventurën në Itali Isaac Drogba, djali i legjendës së futbollit afrikan (Didier), është transferuar në futbollin italian. Pas aventurës
Chelsea u ndal në barazim në debutimin e Tuchel, por thyen një rekord në Premier League Thomas Tuchel ka debutuar me skuadrën e Chelseat në Premierligë. Trajneri gjerman e nisi me barazim [0-0] me klubin e
Pas shkarkimit të Lampard, pritet zyrtarizimi i Tuchel në stolin e Chelsea Ish-trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, do të zyrtarizohet sot si menaxher i Chelseat. Sipas gazetarit ita
Xhaka nuk e fsheh lumturinë: Shumë njerëzve ua kam mbyllur gojën me paraqitjen kundër Chelseat Granit Xhaka është i lumtur që ua ka mbyllur gojën kritikëve me një paraqitje mbresëlënëse dhe me një gol mahnitës në fi
E kryer nga Spanja, Marcos Alonso rikthehet në Madrid Marcos Alonso duket se ka vendosur të rikthehet Madrid teksa mediat iberike raportojnë se ka arritur marrëveshjen me Atl
Brighton - Liverpool, formacionet zyrtare: Klopp lë në stol Manen (FOTO LAJM) Ndeshja e dytë e javës së 10-të në Premier League zhvillohet mes Brightonit dhe Liverpoolit. "Të kuqtë" kanë mundësi
Zbulohen prapaskenat, Lampard u përplas verbalisht me Alonson në dhomat e zhveshjes Pësimi i tre golave ndaj West Bromwich Albion në 45 minutat e para, nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të Chelseat, Frank
Chelsea prezanton fanellat e reja, mjaft interesante (FOTO LAJM) Dhe skuadra e Frank Lampard gjatë ditës së sotme ka publikuar se si do duken fanellat vendase për sezonin e ri. Fanel
Edhe pse në krizë Barcelona vazhdon të jetë aktive në merkato, synon yllin e Chelseat ‘Blaugrana’ përkundër përforcimeve të shumta gjatë afateve të kaluara, po synon edhe lojtarë të tjerë. Futbollisti i
Pulisic nuk e fsheh dëshirën për të luajtur me Messin te Chelsea Ylli amerikan i Chelseat, Christian Pulisic pranon se ai do të mirëpriste argjentinasin e Barcelonës, Lionel Messi, në k
Tifozja e Chelseat kërkon një burrë me të cilin mund të izolohet për shkak të koronavirusit Modelja ruse Maria Liman ka bërë një kërkesë interesante për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”. Liman, e
Panik në Londër, dy yjet e Premier League thyejnë rregullat e izolimit dhe dalin në park për të luajtur futboll Liga Premier ka ndaluar çdo aktivitet për shkak të pandemisë coronavirus që ka prekur edhe futbollistët në shumë vende t
Chelsea - Everton, formacionet zyrtare: Broja në stolin e "Bluve" (FOTO LAJM) Pak çaste më parë është publikuar dhe formacioni zyrtar i Chelseat për përballjen ndaj Everton, e vlefshme për javën e 2
Futbollistët e Chelseat parashikuan "El Clasicon", ja kush e qëlloi rezultatin (FOTO LAJM) Lojtarët e Chelsea e kanë parashikuar rezultatin e ndeshjes mes Real Madridit dhe Barcelonës, që u zhvillua të dielën në
Më në fund Lampard fton yllin shqiptar në stërvitjet e Chelseat Një futbollist shqiptarë tashmë është bërë shpresë e së ardhmes së Chelseat. Gjiganti anglez tashmë ka nënshkruar kontra
Koronavirusi, Manchester United nuk e lejon Ighalon të shkojë në stërvitje Blerja më e re e Manchester United ende nuk ka nisur të stërvitet normalishtme grupin. Ighalo po stërvitet i veçaur si m
Chelsea klubi i fundit që hynë në garë për Martinez Ylli i Interit, Lautaro Martinez është një nga lojtarët më të kërkuar nga gjigandët Europianë. Klubi i fundit që mësohet
Ndeshje spektakolare, Licester dhe Chelsea ndajnë pikët (VIDEO) Super ndeshja e ditës së sotme në Premier Leagua është mbyllur në barazim 2-2. Djemtë e Brendan Rodgers do t’i vajto