E FUNDIT/ Tiranë auto-ambulanca përplas këmbësoren
999 rezultate për

cerci

Sulm për Cercin, Galliani nis misionin Ikën Robinho dhe më pas në sulm për Alessio Cercin. Pas dështimeve të rënda me Olympiacos dhe Manchester City-n kuqezinj
Galliani-Cairo, takim për Alessio Cerci-n Është mbyllur para pak minutash takimi i merkatos mes Administratorit të Deleguar të Milanit Adriano Galliani dhe presid
Interi në gjurmët e Alessio Cercit Edhe Interi është vendosur në gjurmët e Alessio Cercit. Mesfushori i Torinos, i cili vlerësohet me 20 milionë euro nga k
Roma: 4 emra për një super-sulm (FOTO LAJM) Rudi Garcia nuk është i kënaqur me vendin e dytë në Serie A dhe kërkon që sezonin e ardhshëm Roma e tij të jetë kampione
Milan-Juve, derbi edhe për dy madrilenë (FOTO LAJM) Sot të përballen në "San Siro", ndërsa në verë në merkaton e futbollistëve. Milan dhe Juventus, siç shkruan sot "TuttoSp
Alessio Cerci, ëndrra e Milanit Pas blerjeve të Essien, Honda dhe Rami merkatoja e Milanit për janarin është cilësuar pothuajse e mbyllur. Megjithatë ën
Çerçizi: Ramës ia tregova unë shifrat “Shifrat që Kryeministri Edi Rama deklaroi në seancën parlamentare të së enjtes, i kam identifikuar dhe raportuar unë te
Dëmtohet Balotelli, mungon në ndeshjen Spanjë-Itali Mario Balotelli do ta ndjekë gjysëmfinalen e Kupës së Konfederatave ndaj Spanjës nga pankina. Sulmuesi i Milanit ka një
Napoli, gati "Revolucioni" Benitez (FOTO LAJM) Me zyrtarizimin e Rafa Benitez në krye të stolit Napoli pritet të nisë një revolucion të vërtetë në merkaton e verës. Me
Unë dhe Georgievski, si Çërçilli me Stalinin Kreu i LSDM-së, Branko Crvenovski bashkepunimin e tij me Lubço Georgievskin e ka krahasur me bashkepunimin e Çerçilit dh
Mancini kërkon Alessio Cerci Manchester City vazhdon të mbetet në gjurmët e futbollistit të Fiorentinës, Alessio Cerci. 24-vjeçari italian pëlqehet n
Zelandë e Re, 113 të vdekur e 200 të zhdukur nga tërmeti Autoritetet në Zelandën e Re kanë pranuar se ka pak gjasa që punonjësit e shpëtimit të gjejnë të mbijetuar të tjerë në r