E FUNDIT/ Numurohen 80% të votave, njihuni me rezultatet
999 rezultate për

cavani

Nuk ndalet PSG-ja, Neymar fantastik Paris Saint Germain ka regjistruar një tjetër fitore Ligue 1, pasi në xhiron e katërt e mposhti 3:0 në “Parc des Princes
Emery nuk pranon të flasë për Neymar, ndërsa Cavani i uron mirëseardhjen Trajneri i Paris Saint-Germain Unai Emery e ka distancuar veten nga saga e Neymar dhe kalimin e tij të mundshëm nga Barc
Cavanit për L'Equipe: Barcelona na demoralizoi me përmbysjen e pamerituar Duke reflektuar në rikthimin historik 6-1 të Blaugranasve, sulmuesi uruguaj shpjegoi se kushdo që shikon në pikat kryeso
Cavani i vendosur: Dua të rikthehem sërish te Napoli Edison Cavani, po kalon një moment magjik me PSG, teksa këtë sezon ka shënuar deri më tani 33 fola. Gjithsesi mesa duket
Cavani nënshkruan kontratë tre vjeçare Edinson Cavani ka vazhduar kontratën me PSG-në deri në vitin 2020 PSG ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me sulmuesi
PSG bën gati rinovimin me Cavanin, e bën lojtarin më të paguar në histori Edinson Cavani po bën gati zgjatjen e kontratën me PSG-në deri në vitin 2020. Sulmuesi uruguain ka arritur marrëveshjen
PSG – Barcelona/ Formacionet zyrtare Ethet e Ligës së Kampionëve rikthehen me ndeshjen PSG – Barcelonë. Në ‘Parkun e Princave’, skuadra kampione e Francës
Nderoi viktimat e ekipit brazilian, Cavani ndëshkohet me të verdhë (FOTO) Ylli i PSG-së, Edinson Cavani është ndëshkuar mbrëmë me karton të verdhë teksa festoi golin e shënuar duke kujtuar vikt
PSG mposht Bordeauxin (VIDEO) Skuadra e Unai Emery mposhti 2:0 Bordeaux në ‘Parc des Princes’. Dy golat u shënuan në pjesën e parë nga sulmuesi Edinso
PSG- Arsenal, ja formacionet zyrtare Arsenali do të përballet me PSG-në në ndeshjen kryesore të sotme. Arsene Wenger ka vendosur që ta lërë në stol Granit X
Pas Ibrës, Mourinho do edhe Cavanin Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho është duke e vëzhguar më kujdes situatën e sulmuesit te PSG-së, Edinson Ca
Cavani i "shkel syrin" Juventusit Edinson Cavani do të largohet nga PSG-ja në fund të këtij sezoni. Në përfundim të takimit të djeshëm mes PSG­së dhe Nicë
Cavani refuzon Mourinhon, dëshiron kalimin te Juventusi Edinson Cavani dëshiron Juventusin, dhe tashmë tifozët mund të shpresojnë. Prej kohësh drejtuesit e Juventusit janë duk
Higuain dy gola larg historisë me Napolin Gonzalo Higuain nuk ka ndërmend të ndalet në Serinë A, dhe tashmë synon të thyejë edhe rekorde. “Bomberi” i Napolit do t
Cavani duhet të largohet nga PSG? Babai i yllit të PSG-së, Edinson Cavani, beson se ka ardhur koha qe djali i tij të largohet nga Franca dhe të luajë për
Prapaskena/ Juve provoi ta vishte bardhezi Cavanin Nuk është më një risi tashmë që Juventusit i pëlqen shumë Edinson Cavani. Ka mjaftuar një deklaratë e Drejtorit të Përgj
Formacioni më i mirë i të gjitha kohërave te Napoli (FOTO LAJM) "Sky Sport Italia" ka modeluar edhe 11-shen më të mirë të skuadrës së Napolit, që sonte luan një sfidë historike ndaj Ju
Blanc kritikon ashpër Cavanin, gati "divorci" Laurent Blanc kritikon hapur Edinson Cavanin. Trajneri i Paris Saint Germmain, vë në diskutim të ardhmen në “Parc de Pri
United ka gati një lëvizje të bujshme në merkato Manchester United po përgatitet për të bërë lëvizjen më të bujshme në merkaton e janarit. Synimi i madh për momentin për
Cavani lamtumire PSG-së, Inter-Juve nisin derbin Mediat franceze kanë deklaruar se shumë shpejt, Edinson Kavani do të largohet nga Parisi, pasi tek PSG­ja shihet si i te