999 rezultate për

cavani

Ronaldo përballë Suarezit, formacionet zyrtare: Uruguaj - Portugali Uruguaji dhe Portugalia do të luajnë ndeshjen e dytë të Kupës së Botës me eliminim direkt. Të dyja skuadrat do të bë
Tani fillon vërtetë Botërori, Suarez dhe Cavani përballë Ronaldos Ndeshja e dytë e fazës së 1/8-ve do të jetë përballja mes Uruguajit dhe Portugalisë. Kjo ndeshje do të luhet në "Fish
Suarez dhe Cavani përballë rusëve, këto janë formacionet (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Urugait takohet me Rusinë, për përballjen e vendit të parë pasi të dy skuadrat kanë nga gjashtë pikë.
Formacionet zyrtare: Uruguaji - Arabia Saudite Uruguaji dhe Arabia Saudite do të luajnë sot ndeshjen e dytë të Grupit A në Kupën e Botës. Djemtë e Tabarezit duan m
Merr 13 milion euro në sezon, por ky futbollist është mjaft modest Yjet e futbollit botëror kanë prirje të jetojnë pothuajse në një planet tjetër krahasuar me pjesën tjetër të botës, ama
Njihuni me futbollistin milioner që jeton si i varfër Yjet e futbollit botërorë kanë prirje të jetojnë pothuajse në një planet tjetër krahasuar me pjesën tjetër të botës, ama
PSG nis bisedimet me Lewandowskin Paris Saint-Germaini ka nisur bisedimet me sulmuesin e Bayern Munichut, Robert Lewandowskin. Sipas L'Equipe skuadra f
Cavani nuk ka ndërmend ta lërë Parisin Edinson Cavani nuk ka aspak ndërmend të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë kësaj merkatoje vere edhe pse është përfo
Neymar e pranon debatin me Cavanin për penalltinë Të gjithë e kujtojmë atë ndeshje kur Neymar dhe Cavani u përplasën kokë më kokë për një penallti. Pesë muaj pas mosmarrë
Balotelli zgjedh më të mirin midis Ibrahimovicit dhe Cavanit Mario Balotelli ka zbuluar sulmuesin më të mirë që ka luajtur tek PSG midis Cavanit dhe Ibrahimovicit. Sipas tij të dy j
Milan po mendon për shkëmbimin e çmendur, Donnarumma - Cavani Sipas Premium Sport, Milani dëshiron të nënshkruaj me Cavanin dhe ideja e tyre është një shkëmbim i mundshëm mes portier
Zgjohet PSG, shënon golin e barazimit ndaj Realit (VIDEO) Parsi Saint-Germain është zgjuar më në fund duke barazuar shifrat ndaj Real Madridit në "Parc des Princes". Ai që ka
Emery i lë në shtëpi Cavanin, Verrattin e Mbappen Emery është me mendje te ndeshja me Real Madridin dhe për këtë i ka lënë në shtëpi lojtarët kryesor, me të cilët do të t
Franca me 4 ekipe, troket në dyert e Realit për Benzeman Sipas ‘Le10sport’, ekipet e Ligue 1 kanë hapur një luftë për për shërbimet e Karim Benzemas gjatë verës së ardhshme.
BBC apo MCN ? Treshja më e fortë që do të përballen me njëra-tjetrën Treshja si BBC dhe MCN i fusin frikë të madhe mbrojtjeve të skuadrave kundërshtare, ndërkohë që nesër do të zhvillohet n
PSG mendon Moratën si zëvendësues të Cavanit Chelsea rrezikon të humbasë një prej yjeve të skuadrës gjatë merkatos së ardhshme. “Daily Mirror” shkruan se Alvaro
Cavani përfundon në orbitën e klubit që e ëndërronte prej kohësh Edinson Cavani është një tjetër dëshirë për Realin e Madridit siç raporton Goal.com. Pavarësisht se Reali është tejet
Presidenti i PSG i dhuron trofeun Cavanit, pasi u bë golashënuesi më i mirë i klubit (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain ka fituar bindshën sot ndaj Montepellierit me shifrat 4-0 në "Parc des Princes". Presidenti i kl
REKORDE / Edinson Cavani golashënuesi më i mirë në të gjithë historinë e PSG (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain ka fituar bindshën sot ndaj Montepellierit me shifrat 4-0 në "Parc des Princes". Edinson Cavani
STATISTIKË / Edinson Cavani barazon me gola legjendën e PSG (FOTO LAJM) Sulmuesi urugajan, Edinson Cavani po bëhet një legjendë pë skuadrën franceze, PSG pasi ka shënuar afro 150 gola pas larg