999 rezultate për

carson

Shefi i kompanisë amerikane akuzon hapur: Zyrtarët shqiptarë morën ryshfet Në vitin 2013 qeveria e Shqipërisë miraton një kontratë konçesionare me vlerë deri në 250 milionë dollarë për skanimin e
Trump zgjedh Sekretarin e ardhshëm të Strehimit dhe Zhvillimit Urban Ben Carson do të emërohet si Sekretari i ardhshëm i Departamentit amerikan të Strehimit dhe Zhvillimit Urban, njoftoi so
Ben Carson drejt largimit nga gara presidenciale Kandidati Ben Carson mesa duket do t’i thotë lamtumirë garës për Shtëpinë e Bardhë, të paktën kështu e interpretojnë med
Daily Beast: Thaçi, kontrabandist armësh dhe organesh njerëzore Gazetari Gideon Resnick ka shkruar një artikull, ku akuzon Hashim Thaçin si kontrabandist armësh dhe organesh njerëzore.
Taylor Swift ende me Calvin Harris? (FOTO LAJM) Pavarësisht se në disa intervista të dhëna pak ditë më parë ajo nuk e përmendi fare një romancë me Calvin Harris, duket