999 rezultate për

carabao

Chelsea kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea është kualifikuar në finale të Carabao Cup, pasi ka mposhtur me penallti skuadrën e Tottenhamit në "Stamford Bri
Manchester City kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Manchester City e ka mposhtur Burton Albion me rezultatin minimal 1-0, dhe atë të përgjithshëm 10-0, pasi në ndeshjen e
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Carabao Cup Është hedhur shorti në Londër pas ndeshjes Arsenal-Tottenham për gjysmëfinalet e Carabao Cup. Manchester City, Burton
Tottenham fiton derbin ndaj Arsenlit dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Carabao Cup (VIDEO) Tottenham Hotspur ka fituar me rezultatin 0-2 Arsenalin në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. So
Chelsea kualifikohet në gjysmëfinale të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea ka fituar me rezulttin 1-0 ndaj Bournemouth në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. Pjesa
Shkëlqen Diaz, City fiton bindshëm ndaj Fulhamit (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Fulhamit me rezultatin 2-0 në "Etihad Stadium", ndeshje e vlefsh
Arsenali kalon në çerekfinale të Carabao Cup (VIDEO) Arsenali i është kthyer fitores, ku në Carabao Cup ka mposhtur me rezultatin 2-0 skuadrën e Blackpoolit. Pjesa e parë
Chelsea kalon më tej, Lampard humbet ndaj ish-skuadrës së tij (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme kundër Derby County me rezultatin 3-2 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshm
Chelsea fiton me përmbysje ndaj Liverpoolit (VIDEO) Chelsea ka fituar me përmbysje kundër Liverpoolit me rezultatin 1-2 në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për Carabao Cu
Manchester City kualifkohet në raundin tjetër të Carabao Cup (VIDEO) Manchester City ka fituar me rezultatin e përgjithshëm 0-3 ndaj Oxford Unite në "Kassam Stadium". Golat për Cityn i
Hidhet shorti i Carabao Cup Hidhet short i Carabao Cup, ku ka sjellë një duel të vështirë, Liverpool – Chelsea. Shorti për kupën e cila të dërgon
Finalja e "Carabao Cup" Arsenal – Manchester City, formacionet zyrtare Arsenali dhe Manchester City do të takohen në kuadër të finales së Carabao Cup. Këta janë formacionet zyrtare: Ars
Arsenali përmbys Chelsean, dhe kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Arsenali ka fituar me përmbysje kundër Chelseat në "Emirates Stadium" me rezultatin e përgjithshëm 2-1. Chelsea kalo
Manchester City finalistja e parë në Carabao Cup (VIDEO) Manchester City ka fituar edhe në ndeshje dytë ndaj Bristol Cityt me rezultatin 3-2, dhe të përgjithshmin 5-3. Golat
Derbi londinez barazon pa gola në gjysmë-finalen e parë të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea ka barazuar 0:0 me Arsenalin, në ndeshjen e parë gjysmëfinale në kupën e ligës të njohur si Carabao Cup. Ndes
Manchester City mposht në sekondat e fundit Bristolin dhe është finalistja e parë e Carabao Cup (VIDEO) Manchester City është finalistja e parë e Carabao Cup, pasi ka mposhtur skuadrën e Bristol Cityt me rezultatin 2-1.
Hidhet shorti i Carabao Cup (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Carabao Cup, pasi janë mësuar të katër skuadrat Chelsea dhe Bristol Cit
Chelsea fiton ndaj Bournemouth dhe kualifikohet në gjysmë-finale (VIDEO) Chelsea ka kaluar në gjysmëfinale të Carabao Cup, pas fitores ndaj Bournemouth me rezultatin minimal 2:1 në "Stamford Br
Manchester City dhe Arsenali mund të përjashtohen nga Carabao Cup, ja arsyeja Manchester City dhe Arsenal u kualifikuam me vështirësi, vetëm pas minutave shtesë, ditën e djeshme në sfidat e vlefshme
Guardiola nervoz me topin e Carabao Cup Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se topi me të cilin u luajt ndeshja ndaj Wolves është i papranueshë