Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

car

Mitrovicë/ Gjendet i vdekur një 31-vjeçar Një person me inicialet D.XH., rreth 30 vjeç nga Mitrovica, është gjetur pa shenja jete sot rreth orës 6:00 të mëngjesit
Kurthi i Ramës që acaroi amerikanët Edi Rama shkoi në kufijtë e një incidenti diplomatik gjatë fjalimit të tij të djeshëm në Kuvend. Kryeministri tentoi
Zbardhen detajet, si u ekzekutua nga pastori 22-vjeçari shqiptar në Itali Jënë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 22-vjeçarit shqiptar Andrea Ndoja. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të mërkur
Gjendet i vdekur këngëtari i njohur 36-vjeçar Mbrëmjen e së enjtes polica ka gjetur trupin e një mashkulli, i cili dyshohet se mund të jetë këngëtari i famshëm Scott
Brutale, shqiptari përdhunon të dashurën e djalit në Zvicër Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Zvicër. Një 52 vjeçar nga Kosova me banim në Zvicër, është akuzuar nga Gjykata e Lar
Kapet me dy mina me telekomandë, prangoset 36-vjeçari nga Tirana (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një 36-vjeçar pasi iu gjetën dy mina me telekomandë. Në kuadër të operacionit të koduar "Sk
Vranë 22-vjeçarin për një karikues, lihen të lirë 3 të akuzuarit Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë 3 të akuzuarit e vrasjes së 22-vjeçarit Marvin Mihali, fëmijës së vetëm të familjes Mi
Ishte jetime, 18 vjeçarja në Vlorë nuk vdiq nga epilepsia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e mërkurë në Vlorë. Një nxënëse vetëm 18-vjeç ka humbur ndjenjat në klasë dhe r
22 vjeçari tenton t’i japë fund jetës me fotoksinë Një djalë vetëm 22 vjeç ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar fotoksinë. Familjarët e kanë gjetur dhe i aknë
TRAGJIKE / Një 22-vjeçar vritet me armë kur po luhej ndeshja Juventus - Milan Një lajm tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 10, ndërkohë që ishte duke u luajtur finalja e Kupës së Italis
Pak ditë larg nga llotaria Amerikane, cilat janë 3 rrugët për të marrë Green Card Edhe vetëm 5 ditë na ndajnë nga përgjigjet e Llotarisë Amerikane. Të gjithë aplikuesit mund të shohin me 15 maj nëse
Shkencëtari 104-vjeçar i jep fund jetës me vetëdëshirë Shkencëtari 104-vjeçar nga Australia ka vdekur me vetëdëshirë në klinikën për eutanazi në Zvicër. David Goodall, një
Vidhte bizhuteri në mënyrë brutale, arrestohet 37-vjeçari Ministria e Punëve të Brendshme ka dorëzuar padi penale kundër 37 vjeçarit A.J. nga Shkupi pas dyshimeve se në mars dhe
Mjerimi s'ka kufi, në Lipjan nënat lindin në shtratin 30 vjeçar Një nënë ka shkuar me urgjencë ditën e djeshme në Maternitetin e Lipjanit për të kryer lindjen. Ajo ka sjellë në jetë fë
Vrasje mafioze, 22-vjeçari shqiptar vritet në derë të shtëpisë Një shqiptar është ekzekutuar nga një shtetas italian mbrëmjen e djeshme në një provincë të Sienës në Itali. Autori ë
Ekzekutoi 4-vjeçarin me pagesë, krimi i tmerrshëm i shqiptarit që u arratis Gjatë mbrëmjes së djeshme 4 shqiptarë në burgun grek u arratisen 4 shqiptarë. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 me orë
Identifikohen autorët e plagosjes së 35-vjeçarit në Shkodër Janë zbardhur detajet e para nga plagosja e ndodhur mbrëmë në Shkodër. Mësohet se autorët e plagosjes së mbrëmshme në
Burri akuzon nusen e djalit: Më vodhi lekët në dhomën e gjumit Një kryefamiljar nga Vora, ka denoncuar në polici nusen e djalit, duke e akuzuar si hajdute. Gjatë ditës së djeshme ë
Plas grushti në burgun e Idrizovës, 32 vjeçari përfundon në spital Një konflikt i përgjakshëm ka ndodhur dje pasdite në burgun e Idrizovës, si pasojë e një zënke verbale. Sipas policis
Rekrutonte vajza, pse vinte shpesh në Shqipëri 57-vjeçari i djegur në makinë Janë zbardhur detajet të reja në lidhje me 57-vjeçarin Xhaferr Osmani nga Mitrovica. Shqiptari nga Kosova u dogj bren