999 rezultate për

cani

U ftua te Çani, Rama merr dhuratë një palë zare I ftuar mbrëmjen e sotme në Zonë e Lirë, kryeministri ka marrë dhuratën e parë. Gazetari dhe moderatori i emisionit Z
I vetmi kazan që e pranon se është kazan! Rama shkon sonte tek Çani Edi Rama ka njoftuar përmes Facebook-ut se sot do të jetë në “Zonën e Lirë” të Arjan Çanit. “Sonte do jem në të vetmi
Deklarata shokuese e Çanit, çfarë po përgatit Rama Kryeministri Rama ia ka dalë që vëmendjen nga cështje të tjera me rëndësi, ta kalojë tek mbyllja e basteve dhe paketa an
Çfarë fshihet pas mbylljes së lojërave të fatit? Flet Çani Gazetari Arian Çani i ftuar në Open ka bërë disa deklarata në lidhje me qëllimet e kryeministrit për dy cështjet më të d
Erzen Breçani tregon se biseda e Babales ishte e stisur Me personave që kanë rënë në rjetën e përgjimeve të prokurorisë që zhvillonte hetime për dosjen “Babale”, është dhe ish-
Zbardhet përgjimi në rastin Babale, del një bisedë e Erzen Breçanit Me personave që kanë rënë në rjetën e përgjimeve të prokurorisë që zhvillonte hetime për dosjen “Babale”, është dhe ish-
Ra në humnerë me makinë, zbulohet emri i viktimës Makina e rënë në greminë në afërsi të fshatit Surrel në Tiranë ka shkaktuar një viktimë dhe dy të plagosur. Të plagos
Kastro Zizo "zhvishet" nga komplekset, kaq para e ka blerë bojën Kastro Zizo përveç se këngëtar ka treguar se është edhe një "showman" i zoti. Kastro shpeshherë bëhet pretagonist në
Miriam Cani thotë mirëmëngjes me bikini nga 8 mijë km larg (FOTO LAJM) Mëngjesi për këngëtaren shqiptare, Miriam Cani ka nisur me diell dhe në një nga vendet më fantastike për të pushuar.
Nga Fevziu të Arian Çani, sa paguhen në sekondë? E gjithë gara e ashpër për të tërhequr audiencën dhe ajo që është më e vështirë për ta mbajtur atë të mbërthyer pa ndërr
Arjan Çani sikletos prezantuesen: Gruaja më tha të të puth (VIDEO) Arian Çani është një nga prezantuesit më të njohur shqiptarë. Ai u bë i njohur sidomos për puthjet e tij me të ftuara
Serbët nuk e përfillin ministrinë e Haradinajt, vazhdojnë me ndërtimin e shtëpive “Lugina e Diellit” është një prej investimeve më të mëdha të Serbisë në Kosovë dhe projekti ka për qëllim kthimin e mbi
Kë do donte në krah si bashkëprezantuese? Flet pa doreza Çani (VIDEO) Nuk është edhe aq e thjeshtë. Për Çanin, jo e jo. Për kaq shumë vite sa ka në ekran, vështirë për publikun, por edhe për
Arian Çani ndryshon traditën disavjeçare në emisionin "Zonë e Lirë"! Prej vitesh në studion e ‘Zonë e Lirë’ drejtuesi i emisionit e kishit kthyer në traditë mënyrën se si i priste mysafirët
Fushë-Kosova kërkon dy fshatra nga komuna me shumicë serbe Ndryshimi i kufijve, Fushë-Kosova ia kërkon dy fshatra Graçanicës Bëhet fjalë për Komunën e Fushë-Kosovës, e cila ka kë
Nga Çani e Fevziu, te Rudina dhe Marina: Gafat LIVE që shkrinë së qeshuri rrjetin Në jetën e përditshme të gjithë na ndodh që të ngatërrohemi e të bëjmë gafa gjatë kohës që flasim. Në moment mundohe
Ndërron jetë një person në QKUK Policia e Kosovës ka njoftuar dje në QKUK ka ndërruar jetë një mashkull që ishte duke u trajtuar si pasojë e një aksiden
Edgar Çani largohet nga Partizani Edgar Çani nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Partizanit. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi i Partizanit nëpë
Vuçiç: Gjakova dhe Kaçaniku nuk sulmohen duke futur pizhamet në jastëk Idea e Aleksandër Vuçiç për ndryshime në shërbimin ushtarak të Serbisë, që nënkupton zbritjen e kohëzgjatjes në shërbim
Arjan Çani kapet me gjysmë kile heroinë në Elbasan Sekuestrohet 505 gramë lëndë narkotike e dyshuar e llojit ‘Heroinë’. Në pranga janë vendosur dy persona, Arjan Çani nga