999 rezultate për

cameron

Basha uron David Cameron Kreu i PD, Lulzim Basha, është shprehur se fitorja e thellë e konservatorëve në Britani është e merituar. Me anë të një
Cameron fiton bindshëm zgjedhjet në Britani Ndonëse rezultati përfundimtar i zgjedhjeve parashikohet të dalë të premten pasdite, aktualisht Cameron fiton bindshëm z
Obama dhe Cameron: Do ta luftojmë terrorizmin Presidenti amerikan Barak Obama dhe kryeministri britanik David Cameron janë zotuar se do ta luftojnë ashpër terrorizmin
Obama e Cameron bashkë kundër ekstremistëve Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, dhe kryeministri i Britanisë, David Cameron, janë zotuar se do të mbet
Martohet Cameron Diaz (FOTO LAJM) Ashtu sikundër qarkullonin thashethemet kohët e fundit, Cameron Diaz më në fund është martuar. Teksa pak javë më parë aj
Cameron: Obama më thërret vëlla Kryeministri britanik David Cameron është shprehur se është kaq i afërt me Barak Obamën sa ai e thërret shumë shpesh "vë
Pas 7 muajsh lidhje Cameron Diaz fejohet (FOTO LAJM) Pas shtatë muajsh lidhje, Cameron Diaz është fejuar. Duket se aktorja më në fund e ka gjetur dashurinë e saj, ndërsa end
"Sulmohet" David Cameron (VIDEO) Kryeministri britanik, David Cameron është sulmuar nga një qytetar. Cameron ndodhej në qytetin e Leedsit për të promo
David Cameron letër UEFA-s: Dëno Serbinë! Anglia i ka provuar thirrjet dhe fyerjet raciste të tifozëve serbë në ndeshjen e futbollit në 17 tetor 2012 në qytetin s
Cameron Diaz: S'jam gati për martesë (FOTO LAJM) Aktorja Cameron Diaz ende nuk e ka vendosur për të krijuar një familje, e ndërsa gjatë një interviste të dhënë së fundmi
Ekzekutimi i pengut britanik, Cameron: Terroristët janë barbarë (FOTO LAJM) Kryeministri britanik David Cameron, ka dënuar vrasjen e Alan Henning, duke nënvizuar faktin se kjo tregon se sa “baraba
David Cameroon: Do vras veten nëse ikën Skocia Portali “The Onion” është i njohur për satirën dhe humorin me politikën. Edhe kur çështjet janë të ndjeshme dhe me mj
Skocia drejt ndarjes, politikanët britanikë "përloten" Kryeministri David Cameron ka mbajtur një fjalim lidhur me atë se Skocia më 18 shtator mban referendum për ndarje të mun
Cameron: Do ta shkatërrojmë ISIS-in Grupi radikal terrorist ISIS ka prerë kokën e një pengu britanik dhe menjëherë pas kësaj ka reaguar kryeministri britani
Xhihadisja britanike kërkon kokën e David Cameron (FOTO-LAJM) Një xhihadiste britanike e cila është vetëm 18 vjeç kërkon kokën e kryeministrit të Britanisë së Madhe, David Cameron. “
Cameron: Mund të ndërhyjmë ushtarakisht në Irak (VIDEO) Kryeministri britanik, David Cameron deklaroi sot para fillimit të samitit 2-ditor të NATO-s në Uells se Britania nuk do
Cameron Diaz, nuk ndihet gati për një fëmijë Cameron Diaz, e cila është ndjekur kohët e fundit nga paparacët, kjo edhe për shkak të një romance të re, është zhveshur
Britania do i vendosë veto Shqipërisë David Cameron e ka bërë të qartë se do të bllokojë çdo përpjekje për të lejuar Shqipërinë që të bashkohet formalisht me
Një tjetër histori dashurie për Cameron Diaz Cameron Diaz duket se është e dashuruar, pasi çdo ditë e më shumë po fotografohet me një mashkull. Ai është Benji Madden
Cameron Diaz shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjatë së mërkurës, aktorja Cameron Diaz ka pozuar në Barcelonë afër "Sex Tape". Ajo është duke luajtur në filmin e saj t