999 rezultate për

cagliarit

Inter kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Është sulmuesi argjentinas Lautaro Martinez që ka s
Gattuso: Mund të kishim pësuar edhe golin e dytë ndaj Cagliarit Genaro Gattuso në fund të ndeshjes kundër Cagliarit ka thënë se nuk i ka pëlqyer niveli taktik dhe psikologjik i skuadrë
Milann barazon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Gonzal
Tjetër tragjedi për klubin e Serie A, vdes ish-sulmuesi 20 vjeçar Ftubolli italian është goditur nga një tragjedi, pasi së fundmi raportohet se ish-suolmuesi i klubit të Cagliarit ka hum
Roma hedh hapin e madh për një vend në Champions, fiton në transfertë ndaj Cagliarit (VIDEO) Roma ka marrë fitore të rëndësishme sonte ndaj Chievos, duke fituar me rezultatin minimal 0-1. Të besuarit e Di Franc
Inter fiton bindshën ndaj Cagliarit dhe renditet në vendin e tretë (VIDEO) Interi mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Cagliarit me shifrat 4-0 në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vlefshme për jav
Inter hat-trick Cagliarit (VIDEO) Inter ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është kroati, Marcelo Broz
Inter dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Inter ka dyfishuar rezultatin ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Ai që shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro I
Inter në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është mbrojtësu portugez, Joao Ca
Super Immobile, i shënon gol me thembër Cagliarit (VIDEO) Skuadra e Lazios ku momentalisht luan edhe portier i talentuar i Kombëtares Shqiptare, Tomas Strakosha, është ndalur në
Kapiteni i Cagliarit del pozitiv në testet e anti-doping Braziliani i Cagliarit, Joao Pedro, ka rezultuar pozitiv me hidroklorotiazid (një diuretik) pas testeve në kryera nga Na
Napoli poker ndaj Cagliarit (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Nuk mund të mungonte edhe ai, Lorenzo Insi
Napoli i pandalshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Cagliarit (VIDEO) Napli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Vagliarit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar është Marek Hamsik që reali
Napoli shënon edhe golin e dytë ndaj Cagliarit (VIDEO) Napoli ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Është sulmuesi belg, Dries Merten
Presidenti i klubit shprehet i bindur se lojtari nuk do të përfundojë kurrë tek Juventus Presidenti i Cagliarit, Tommaso Giulini dyshon se Nicolo Barella do të nënshkruajë për Juventusin. Juventus është e lidh
Lëndohen dy yjet e Juventusit në ndeshjen kundër Cagliarit (FOTO LAJM) Juventusit i janë lënduar dy lojtarë në fitoren minimale ndaj Cagliarit sot në mbrëmje. Paulo Dybala e braktisi fushë
Juventus fiton minimalisht në Sardegnë ndaj Cagliarit, dhe rivalizon Napolin për titullin kampion (VIDEO) Juventus ka arritur të marrë një fitore të vështirë në fushën e Cagliaritme shifrat minimale 1-0. Golin e vetëm në k
Roma fiton me vuajtje ndaj Cagliarit (VIDEO) Roma ka arritur të fitojë me vuajtje kundër Cagliarit që shënoi golin në minutat e fundit të ndeshjes Golin e fitores
Lopez: Icardi është një kafshë Mauro Icardi ka pasur një natë tjetër fantastike në Serie A, duke shënuar dy gola në fitoren 1:3 ndaj Cagliarit Trajn
Icardi: Ne bëjmë punën tonë, përqëndrohemi në rezultatet tona Mauro Icardi tha se ai përpiqet të "jetë i gatshëm kur topi të vijë drejt tij", pasi ka marrë një tjetër sukses në fitor