999 rezultate për

bylisi

Presidenti i Laçit akuzon: Shoshi trukon ndeshje Presidenti i Laçit, Pashk Laska, akuzon futbollistin e Bylisit, Maringlen Shoshi, si trukues të ndeshjeve. Gjatë një bis
Policia shoqëron Kulin, lirohet pas 15 minutash Për tifozët e Partizanit mesfushori i Bylist, Bekim Kuli, ka qenë shënjestra e tyre pas gjyqtarit Alla. Për shkak të ndë
Superliga shqiptare, Skënderbeu i pandalshëm Janë zhvilluar takimet e fundit të javës së 19-të të Kategorisë Superiore, ku mund të veçohen fitorja e Skënderbeut në f
Superliga, Flamurtari e Bylisi fitojnë me nga tre gola Flamurtari e Bylisi kanë arritur të fitojnë ndaj kundërshtarëve në ndeshjet para të javës së 17-të të Superligës. Flamur
Rikthehet Superliga, fitore për Bylisin Ditën e shtunë janë zhvilluar ndeshjet e para të Superligës pas një mungese tre javore. Në javën e 15-të ka spikatur loj
Barazon Tirana, fiton Vllaznia Ndeshjet e sotme për Kupën e Shqipërisë kanë përfunduar me një barazim mes skuadrës së Tiranës dhe Bylisit dhe me një fi
Flamurtari mund Bylisin dhe ndjek dy kryesueset Flamurtari ka thyer mundur Bylisin dhe tashmë me 15 pikë i bashkohet Tiranës dhe Teutës në vendin e tretë, në tabelën e
Kastrioti mund Bylisin në ndeshje direkte Bruce Inkonga, sulmuesi i ekipit të Kastriotit ishte dhe heroi i kësaj skuadre në një fitore të vuajtur ndaj skuadrë Bal
Bylisi dhe Besa vazhdojnë luftën për mbijetesë Vazhdon lufta për mbijetesë ne Superioren shqiptare ku në të cilat skuadrat e Besës dhe Bylisit kanë fituar respektivish
Tirana barazon në fund, Vllaznia vijon ngjitjen Zhvillohen disa nga ndeshet e kampionatit shqiptar të futbollit ku Tirana nuk ka mundur dot të fitojë përballë Bylisit n