999 rezultate për

bylisi

Iu prish autobusi dhe u eleminuan nga Kupa, lexoni se çfarë shkruan Bylisi (FOTO LAJM) Bylisi do të luante sot ndeshjet e kthimit në Kupën e Shqipërisë në Gjirokastër, ndaj Luftëtarit. Sfida e parë kisht
Çudia e radhës në Kampionatin shqiptar, Bylisit i prishet autobuzi gjatë rrugës për në Gjirokastrës Nuk kanë fund çudirat në futbollin shqiptar. Ajo që ka ndodhur sot me skuadrën Bylisit është vërtetë diçka e rrallë. Nde
Tirana pëson humbjen e parë, Bylisi merr tre pikë në Selman Stërmasi irana ka pësuar humbjen e parë në këtë kampionat duke u mposhtur nga Bylisi në “Selman Stërmasi” me rezultatin minimal 0
Bylisi i shënon tre gola Sopotit dhe i bën presion Lushnjës U luajt sot ndeshja hapëse e javës së 17-të të Kategorisë së Parë në Grupin B mes Sopotit dhe Bylisit. Takimi i zhvillua
Aksidentohet autobusi i skuadrës së Bylisit (VIDEO) Aksidentohet autobusi që transportonte ekipin e Bylisit drejt qytetit të Lushnjës. Një automjet tip benz i ka prerë rrug
Rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave në Superiore Sot u luajtën ndeshjet e javës së parafundit të Kampionatit Kombëtar. Bylisi dhe Flamurtari kishin një "përplasje" të
Ja rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave në kampionatin shqiptar Rezultate surprizë kanë qenë ato të ndeshjeve të luajtura këtë javë në kampionatin shqiptar. Teuta dhe Skëndërbeu kan
Superliga shton intensitetin, sërish në fushë të mërkurën Superliga shqiptare nuk njeh pushim, pasi të mërkurën do të luhet java e 25-të. Tre takime do të zhvillohen në orën
Bylisi “poker” me Tërbunin Bylisi bën detyrën duke mundur në shtëpi Tërbunin e vendit të fundit me rezultatin e pastër 4­0. Ballshiotët kanë gje
Kukësi shkatërron Bylisin, Emini dopietë (VIDEO) Kukësi nuk e ka pasur aspak të vështirë sot ndaj Bylisit. Verlindorët kanë fituar lehtësisht 3-0 në "Zeqir Ymeri". S
Skëndërbeu shkatërron Bylisin Skëndërbeu ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 4:0 përballë Bylisit. Ekipi korçar ka fituar njëjtë me rezulta
“Çmendet” Takaj, 20 mln pas Bylisit Presidenti i korçarëve Ardian Takaj e ka ndjekur ndeshjen Skënderbeu-Tirana (2-1), në tribunën VIP, duke respektuar homo
Tirana nuk fiton dot kundër Bylisit në kryeqytet Tirana nuk ka mundur dot të mposhtë Bylisin në kryeqytet, duke e mbyllur sfidën me rezultatin e bardhë 0-0. Pjesa e p
Sot luhen 3 sfida interesante në Superligën shqiptare Sot do të luhen 3 nga ndeshjet e javës së tretë në Superligën shqiptare. Tërbuni-Skënderbeu,ora 13:00 Pas fi
Kukësi fiton kundër Bylisit Kukësi ka mposhtur me rezultatin 2:0 skuadrën e Bylysit. Skuadra veri-lindore e ka nisur mbarë ndeshjen, teksa ka dom
Përjashtimi i Bylisit, deputeti Lutaj: U dënua i gjithë qyteti Menjëherë sapo është njohur me masën ndëshkimore të Komisionit të Disiplinës Sportive pranë FSHF-së, deputeti Partisë So
Si hidhen gurë në fushë? Kalo një herë në Ballsh (VIDEO) Bylisi-Laçi u kthye në një kaos të vërtetë të shtunën e kaluar, edhe pse u luajt pa praninë e spektatorëve për shkak të
Partizani bie në Vlorë, Besa mposht Bylisin Flamurtari i bën një mbyllje mjaft pozitive vitit 2013. Me një fitore minimale, por të merituar ndaj të kuqve të Hasan L
Skandal! Kastrioti-Bylis, pazar në mes të ditës Rezultati i ndeshjes së luajtur në Krujë, mes Bylisit dhe Kastriotit, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të Kupës së
Naxhi Shensoj, trajneri i ri i Kukësit Naxhi Shensoj është trajneri i ri i Kukësit. Pas shkarkimit të Armando Cungut presidenti Safet Gjici ka zgjedhur si timo