999 rezultate për

bylis

Një futbollist i infektuar, ja çfarë parashikon protokolli i miratuar nga Ministria e Shëndetësisë Teksa pritej që ditën e nesërme futbolli në Shqipëri të riniste pas një periudhë ndërprerje më shumë se dymujore, sot ka
Doli pozitiv me koronavirus, flet lojtari i Bylisit: Ndjehem shumë mirë Futbollisti i Bylisit, Eridon Qardaku ditën e sotme u konfirmua si i infektuar me Covid-19. Në një prononcim të dhënë
Lojtar të infektuar me koronavirus? Bylisi: Testi doli gabim Paraditen e sotme u raportua se një futbollist i Bylisit ka rezultuar pozitiv në testin ndaj koronavirusi. Së fundmi një
24 orë nga rifillimi i Superiores, infektohet me covid-19 futbollisti i Bylisit Koronavirusi prek edhe Superioren. Futbollisti i parë i prekur është një lojtar i skuadrës së Bylisit emri i të cilit nu
Pas Vllaznisë e pëson dhe Bylis, Bicaj: 4 lojtarë nuk dolën në stërvitje, nuk jemi skllevër e presidentët padronët Ashtu siç pritej, problemet me kontratat kanë dalë në skenë në një tjetër klub të Superiores. Pas Vllaznisë, bojkoti
Mbrojtësi i Bylisit: Rama mendon për ministrat. Me çfarë të martohem, kam 3 muaj pa u paguar? Jurgen Goxha la Tiranën verën e kaluar dhe vendosi të vazhdontë karrierën në Ballsh. Mbrojtësi 27-vjeçar ka zhvilluar nj
Bylis ka "harruar" si fitohet, e ndal dhe Luftëtari (VIDEO) Ndonëse kishte përballë Luftëtarin që është me një këmbë në Kategorinë e parë, Bylisi nuk ia doli të marrë fitoren e par
Laçi mposht Bylis, 6 pikë larg kreut (VIDEO) Laçi “hakmerret” ndaj Bylisit për eliminimin nga Kupa e Shqipërisë. Kurbinasit fituan 2-1 ndeshjen e parë të javës 25.
Sulmon arbitrat dhe FSHF-në, Braçe nuk përmbahet pas humbjes së Partizanit Erion Braçe nuk përmbahet pas humbjes së Partizanin në derbi. Zëvendëskryeministri fajëson SISTEMIN dhe arbitrat, ndërko
Olsi Rama bën VAR-in me telefon, ndan pamjet me trajnerin e Bylisit (VIDEO) Një gol "fantazmë" u regjistrua në ndeshjen mes Partizanit dhe Bylisit të zhvilluar në "Air Albania", takim ky i vlefshë
Gafa të portierëve, Partizani dhe Bylisi ndajnë pikët (VIDEO) Partizani është ndalur përsëri në barazimin nga Bylisi në "Air Albania Stadium". Të kuqtë e nisën shumë mirë ndeshjen
Heshtje në "Air Albania", Bylisi barazon rezultatin ndaj Partizanit (VIDEO) Bylisi jo më kot është një skuadrat më cilësore në Superligë këtë sezon duke u cilësuar si suprizë. Miqtë ja kanë dal
Partizani ndëshkon Bylisin ende pa filluar (VIDEO) Parizani ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen ndaj Bylisit e cila po luhet në "Air Albania Stadium". Për vendasit ka s
DISIPLINA/ Tirana dhe Bylisi e pësojnë me gjobë, Pogradeci 4 ndeshje pa tifozë Komisioni i Disiplinës mori vendimet në seancën e sotme për javën që lamë pas në futbollin shqiptar. Zyrtari i klubit
Bylisi shmang humbjen në "frymën e fundit" ndaj Kukësit që nuk arrin të shkëputet (VIDEO) Kukësi nuk ja ka dalë të marrë tre pikët ndaj një kundërshtari majft të fortë në transfertë si Bylisi. Verilindorët k
Bylisi barazon rezultatin ndaj Kukësit në minutat shtesë (VIDEO) Bylisi edhe në këtë ndeshje po tregon se jo më kot është në atë pozitë. Edhe pse në disavntazh vendasit nuk u dorëzua
Kukësi zhbllokon rezultatin ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bylisit në shtëpinë e këtyre te fundit. Për verilindorët ka shënuar M
Nexhipi: Kukësi është për titull, Bylisi i vështirë për këdo Kthesa e Bylisit në pjesën e parë të sezonit nisi nga Kukësi, por këtë herë verilindorët e Shpëtim Duros janë më solidë
Futbollisti i Bylisit përplaset me reklamat, dërgohet menjëherë në spital (VIDEO) Pjesa e dytë e sfidës mes Laçit dhe Bylisit, ka nisur me një incident të frikshëm. Futbollisti i skuadrës ballshiote,
Kapllanaj kërkoi që skuadra të braktisë ndeshjen: Turp Turp U mbyll në barazim 1-1 ndeshja mes Skënderbeut dhe Bylisit. Takimi ka qenë mjaft i kontestuar nga ballshiotët pasi ko