999 rezultate për

buzhala

I ati humbi betejën me koronavirusin, gazetari Buzhala merr vendimin drastik Gazetari Berat Buzhala, i cili prej 21 ditësh është prekur nga Covid 19, gjatë ditës së sotme përmes një postimi në rrje
Humb jetën nga COVID-19 babai i gazetarit Berat Buzhala Babai i gazetarit nga Kosova, Berat Buzhala ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vete gazetari pe
Gazetari i njohur kritikon Zaev: Bëri deklarata skandaloze për shqiptarët Gazetari Berat Buzhala i ka konsideruar si skandaloze deklaratat e Zaev dhe se sipas tij, shqiptarët duhet të Zaevin pa
Berat Buzhala: Unë e mposhta COVID-19, por babai im është në gjendje kome prej 5 ditësh "Gjendja e tij vazhdon me qenë kritike, është në kome që 5 ditë..." Gazetari nga Kosova, Berat Buzhala thotë se pavar
Berat Buzhala "gozhdon" Ramën: A nuk ju mjafton Shqipëria që merreni me Kosovën? Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin “Pressing” me gazetarin kosovar Berat Buzhala. Rama ka folur për Shen
Plas sherri pas artikullit të Qosjes, Buzhala: Rama vetëm s*ks nuk ka bërë me Vuçiç! Artikulli i fundit i akademikut Rexhep Qosja ka shkaktuar shumë zhurmë në median shqiptare. “Urrejtje me pasoja të më
Në Shqipëri i "mbyllën" dyert, Adi Krasta nis emisionin e tij në Kosovë Gazetari i njohur, Adi Krasta i rikthehet ekranit. Këtë herë ai ka zgjedhur të bëhet pjesë e një televizioni në Kosov
Zarfet e ardhura nga Serbia, helmohen 26 zyrtarë në qendrën e numërimit Procesi i verifikimit të zarfeve me vota, të ardhura nga Serbia, është ndërprerë rreth orës 11:00. Kjo pas kundërmimi
Është i pa punë, Andi Krasta mer ofertë zyrtare nga ky TV Drejtuesi i Gazetës Express dhe T7, Berat Buzhala, i ka bërë ofertë publike moderatorit shqiptar Adi Krasta të vijë në K
Berat Buzhala ndryshe, tregon se cila është femra shqiptare më "hot" Gazetari Berat Buzhala ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Sonte” në T7 ku i është përgjigjur disa pyetjeve
Buzhala: Ramës i duhen të vrarë këto ditë Gazetari Berat Buzhala me një shënim në “Facebook” teksa komenton situatën politike në Shqipëri thekson se eksponentët e
Buzhala nxjerr foton kur Thaçi e shikon i frikësuar Sali Berishën (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ftuar në “Open”, lëshoi akuza të forta ndaj ish kryeministrit Sali Berisha, por ga
Analisti kosovar: Shteti në Shqipëri është mafioz Analisti kosovar, Berat Buzhala deklaroi në emisionin Open me Eni Vasilin se në Shqipëri kemi të bëjmë me një shtet mafi
Buzhala nxjerr të vërtetën e hidhur të darkës Gazetari i njohur Berat Buzhala ka komentuar përmes një statusi në facebook darkën e kryeministrit Edi Rama me liderët k
"Cirk", çfarë deklaron gazetari për përplasjen Rama-Berisha Analisti, Berat Buzhala mbrëmjene djeshme ka qënë i ftuar në "Zonë e Lirë" ku ndër të tjera ka komentuar edhe përplasjen
"Tërhiqe mbrapsht atë që the", debati i ashpër i Nanos me Buzhalën (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Berat Buzhala janë përplasur ashpër mbrëmë për gjatë emisionit Opinion për çështjen e
Buzhala: Thaçi është i shantazhuar prej gjykatës speciale Gazetari Berat Buzhala, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” ne News24 ku u diskutua për çështjen e kufijve Kosovë-Se
Berat Buzhala: Rama, F*ck Off! Nga Berat Buzhala Unë mendoj që është gomar kushdo që i thotë puna e mbarë Hashim Thaçit, kur ky i fundit bën
Banorët e këtij fshati të Drenasit janë në rrezik Dy shtylla elektrike në fshatin Llapushnik të Drenasit ka disa ditë që po paraqesin shqetësim për banorët e këtij fshati
Buzhala jep një propozim për nder të Fadil Vokrrit Gazetari Berat Buzhala përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka thënë se Stadiumi i ri i Prishtinës duhet ta