999 rezultate për

bushati

Bushati falenderon John Kerry-n dhe shpreson për mirë nga Rex Tillerson-i Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, i ka dhënë “lamtumirën”, sekretarit amerikan John Kerry duke e falender
"Ndizen gjakrat"/ Çili: Nuk kthehen më komunistët e tu. Bushati: Do ekzekutohesh Analisti Andi Bushati dhe botuesi Henri Çili kanë patur një konflikt mbrëmjen e djeshme. Të ftuar në emisionin ‘Të Pa Ek
Debati për ABC News, Lesi i shkruan Bushatit: Frangaj hyri në gazetari me këpucë të grisura... (FOTO LAJM) Botuesi i gazetës "Koha Jonë" njëkohësisht rrugëtues në profesionin e gazetarit sëbashku me Aleksandër Frangajn dhe Andi
Bushati zhvillon takim më Ministrin e Jashtëm të Iranit Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka zhvilluar një takim në Teheran me ministrin e Jashtëm të Iranit, Mohammad Javad Zar
Ja kush do ta përfaqësojë PS-në në inaugurimin e Trump si president i SHBA-ve Edi Rama nuk do jetë i pranishëm në ceremoninë e inaugurimit të Donald Trump si President i Shteteve të Bashkuara të Ame
Bushati: Rasti Haradinaj ka prekur palcën e Kosovës, normalizimi kërkon mëndjemprehtësi Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, ka komentuar në lidhje me arrestimin e Haradinaj. Sipas tij, arrestimi i ish-kryemin
Ditmir Bushati: Haradinaj të lirohet menjëherë Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka reaguar ndaj arrestimit të Ramush Haradinajt në Francë.
Bushati: Do dështoj çdo përpjekje e Serbisë për të përbaltur luftën çlirimtare të Kosovës Pas 12 orësh nga ngjarja, ka ardhur edhe reagimi i parë i Tiranës zyrtare për arrestimin e kreut të AAK-së në Kosovë, Ra
Koka i kundërvihet Bushatit: Ke kastravecë në Shqipëri e shkon për banane në Brazil Leonard Koka ia ka kthyer me të njëjtën monedhë ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati, i cili foli për herë të parë për S
Ditmir Bushati flet për SMS-të e Nard Kokës “të q…robt” (FOTO LAJM) Ministri Bushati është prononcuar për herë të parë në “Dritare me Rudinën”, lidhur me shkëmbimin e mesazheve me vëllain
SMS-të e Nard Kokës/ Flet për herë të parë Ditmir Bushati Ministri i Jashtëm Bushati, foli sot për herë të parë në “Dritare me Rudinën”, për shkëmbimin e mesazheve me vëllain e
Sharje brenda Qeverisë/ Ja çfarë shkruajnë ministrat për drejtorin e Ramës Një tjetër SMS me sharje dhe fyerje po qarkullon në rrjetet sociale, pasi u publikua nga News 24. Sërish në fokus ës
Dy ministra të qeverisë shajnë drejtorin e Komunikimit në Kryeministri Komunikimi përmes rrjeteve sociale është një mënyrë e mirë për të zhvilluar “biseda të heshtura”, larg veshëve të atyre
Basha fle gjumë gjatë fjalimit të Bushatit në Bruksel Mesa duket, ministri Bushati ka kapur "mat" Lulzim Bashen, ku gjatë një takimi ku të dy ishin të pranishëm, kreu i PD is
Call Center, Bushati nis negociatat për qëndrimin në Shqipëri (FOTO LAJM) Miratimi i neneve dhe amendamenteve në Itali që nuk lejon praninë e Call Center-ave në vendet jashtë BE, ka dhënë efekte
Shau me SMS Ditmir Bushatin, Leonard Koka: Më thanë “Bravo!" Gjatë mbrëmjes së djeshme u publikua një shkëmbim mesazhes mes Leonard Kokës, vëllait të ministrit të Mjedisit Lefter Ko
Nard Koka sulmon Bushatin: Do flas edhe për ambasadorin në Katar Vëllai i ministrit të LSI-së Lefter Koka, Nard Koka, pas sulmit të ashpër dje ndaj ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati,
“Të q*** ropt”, vëllai i ministrit të LSI publikon SMS-të e sherrit me Bushatin Një sherr ka ndodhur brenda mazhorancës. Vëllai i ministrit të Mjedisit, Lefter Kokës, Leonard Koka ka patur përplasje t
Meta, kandidat për president? Ja çfarë mendon Ditmir Bushati Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati vlerëson se koalicioni mes PS-së dhe LSI-së po funksionon mirë dhe se duhet të përgati
Berisha, pa fre në Kuvend: Bushati u kap në bordello burrash në Brazil Berisha nuk ka të ndalur me fyerjet në Kuvend, por ndonëse nuk foli me emra specifikisht, ai i është drejtuar Ramës që t