999 rezultate për

bridge

Chesapeake Bay Bridge, ura që të le pa fjalë (FOTO LAJM) The William Preston Lane Jr. Memorial Bridge, e njohur gjërësisht si Bay Bridge, është 5 milje e gjatë dhe e ndërtuar mb
Angli, mbretëresha merr autobusin (VIDEO-FOTO) Një program i pazakontë për mbretëreshën e Anglisë Elizabetë cila për të realizuar një vizitë në një laborator kërkimesh
Goli i vitit në Angli shënohet nga vogëlushi Josh (VIDEO) Topi është shumë i madh por kjo gjë nuk e ka penguar djalin e portierit të Chelsea -t Ross Turnbull pët të shënuar golin
Mou në "Stamford Bridge", ja fotot (FOTO LAJM) Para pak ditësh mediat britanike nxorrën lajmin se mes trajnerit të Real Madrid, Jose Mourinho dhe presidentit të Chelse
Guardiola te Chelsea për të bindur edhe Suarez Tifozët e Milan vazhdojnë të ëndërrojnë për Pep Guardiolan trajner por gjasat që katalanasi të ulet në stolin e "Djallit
Inter, Willian kushton 31 mln euro Vazhdon turi europian i Drejtorit Sportiv të Inter, Pietro Ausilio në kërkim të elementëve të rinj që mund të përforcojn
Luçesku: Në Londër për kualifikim Trajneri rumun i Shakhtar Donetsk, Mirçea Luçesku, u shpreh se sfida ndaj në "Stamford Bridge" ndaj kampionëve në fuqi
Juventus sy e veshë nga "Stamford Bridge" Spektakli i së martës i lë vendin të tjera sfidave emocionuese, pasi Champions League vazhdon edhe sot me ndeshjet në Gr
Chelsea-United, "blindohet" Stanford Bridge (VIDEO) Chelsea ka paralajmëruar rritjen e masave të sigurisë për të shmangur çdo incident të mundshëm që mund të provokohet në
Chelsea-Juve, formacionet e mundshme Pas barazimit pa gola të Milan përballë Anderlecht në San Siro sot e ka rradhën një tjetër skuadër italiane të përballet
Torres në planet e Juventus Juventus nuk limitohet kur mendon për Fernando Torres. Bëhet e ditur se "Zonja e Vjetër" mund të jetë në gjurmët e Ferna
Juve, të gjithë në Londër Juventus pret me padurim të rikthehet protagonist në arenën e kampionëve të Europës, në Champions League, pas një periud
Si u ndërtua Tower Bridge (FOTO LAJM) Tower Bridge është urë lëvizëse mbi lumin Tamiz, një ndër atraksionet më të mëdha turistike të Londrës. Është ndërtuar n
Chelsea "lan në ar" Hulk Fitimi i Champions League i ka risjellë entuzizmin manjatit rus Roman Abramoviç, i cili dëshiron ti rikthehet investimev
Frank Lampard qëndron te Chelsea Frank Lampard me shumë gjasa do të mbyllë karrierën e tij te skuadra kampione e Europës, pasi Chelsea pritet ti ofrojë n
Topi vizitë pune në Mbretërinë e Bashkuar Presidenti i Republikës Bamir Topi, se bashku me Zonjën e Parë, Teuta Topi, u nis sot për një vizitë pune në Mbretërinë
Tifozët protestojnë: Jo Benitez në St.Bridge Tifozët e Chelsea duan t’i bëjnë gjërat të qarta që tani, për të mos protestuar më pas. Lajmi se Roman Abramoviç është d
Torres, dështaku i vitit 2011-ta ka qenë një tjetër vit për t’u kujtuar në futboll, nëse për asgjë tjetër atëherë për dështakët. Nga kandidatë të
Villa Boas: Humbja goditje shumë e rëndë Lavdia e Villas-Boas në Angli rrezikon të venitet pas vetëm 4 muajsh në Londër. Projekti i trajnerit të Çelsit është pra
Liverpool mposht Chelsea në Stanford Bridge (VIDEO) Liverpool fiton super ndeshjen e Premier League kundër Chelsea me rezultatin final 1 me 2. Ndeshja që sapo u mbyll u zhv