999 rezultate për

brendshem

Dhunë, tension e kaos, çfarë pritet të ndodhë sot në Kuvend Sot në orën 10.00 mblidhet Kuvendi për mbajtjen e seancës së radhës parlamentare. Seanca e sotme pritet të shoqërohet
Berisha deklaron se Xhafaj do shkarkohet, tregon emrin e ri të Ministrit të Brendshëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se ekzistojnë edhe regjistrime të tjera, por që nuk dihet se cfarë përmbajtje
FMN ka një skenar alarmant për borxhin: Do të shkojë në 80 % FMN lajmëron se Shqipëria nuk ka mundur të mbajë angazhimet për uljen e borxhit publike. Sikur situata të mirëmenaxh
Gazetari dhe deputetët e PD-së merren në pyetje nga prokuroria Prokuroria e Krimeve të Rënda po vazhdon hetimet pas daljes së përgjimit të një trafikanti drogë me vëllain e Ministrit
Taulant Balla zbulon autorin e audiopërgjimit të Agron Xhafajt Partia Demokratike publikoi vetëm pak ditë më parë audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir
Rasti Xhafaj dhe Tahiri, flet raportuesi për Shqipërinë Raportuesi për Shqipërinë, Thorsten Frei ka sqaruar edhe njëherë përsa i përket hetimeve dhe akuzave ndaj Ministrit të B
PD reagon ndaj deklaratës së Xhafajt/ Foli si Sajmir Tahiri para arrestimit, frikë nga ligji anti-mafia Partia Demokratike ka reaguar lidhur me deklaratat e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, duke bërë një paralelizëm me
Deklarata e plotë e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaja, gjatë konferencës për mediat ku iu përgjigj akuzave të opozitës, është pyetur nga g
Presidenti Ilir Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Presidenti Ilir Meta ka mbledhur Këshillin e Sigurisë. Kryeministri Edi Rama, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, Ol
Qytetari i prish foton Ramës me komentin epik: Gjej një ministër jetim! Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama udhëtoi drejt Francës ku takoi Presidentin Macron për negaciatat e BE me Shqipërin
A do t'a shkarkojë apo jo? Rama flet sot për Xhafajn Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është vënë në qendër të mediave dhe akuzave pas dënimit të vëllait të tij në Itali pë
PD jep alarmin: Xhafaj po shkatërron provat për vëllain trafikant Nënkryetari i PD Edi Paloka me anë të një postimi në Facebook shkruan se ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj duhet të lar
Arrest për Tahirin e dorëheqje për Xhafajn, Rama shijon i qetë Francën (VIDEO) Situata në partinë Socialiste nuk është aspak e qete. Ndërkohë që opozita kërkon shkarkimin e ministrit të Brendshëm
Çështja Xhafaj, oficerët gjyqësorë zbarkojnë në PD Pas publikimit të audiopërgjimit të vëllait të Agron Xhafajt, oficerët e policisë gjyqsore kanë zbarkur në PD. Kjo p
Socialistët braktisin komisionin pas akuzave të PD-së për Xhafajn Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ishte i pranishëm në mbledhjen e Komisionit të Medias. Spaho dhe Noka kanë m
A do të shkarkohet Xhafaj? Basha i jep 48 orë afat Ramës Partia Demokratike ka vendosur të ndryshojë strategjinë e saj opozitare, menjëherë pas publikimit të përgjimit të vëllai
Xhafaj dha dorëheqjen? Flet zëdhënësi i Ministrit Lajmi se Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij ka qarkulluar mbrëmjen e sotme në media.
Fatmir Xhafaj drejt dorëheqjes? Fatmir Xhafaj ka disa ditë që tashmë është në qendër të vëmendjes për shkak të publikimit të dosjes së vëllait të tij.
Denoncimi: S'ka ministër të brendshëm që nuk ka lidhje me trafikun e drogës Ka bërë bujë sot në opinionin shqiptar pas pretendimeve nga Partia Demkratike se vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir
PD: Tre provat që "fundosin" Xhafajn, si e mbrojti vëllain e dënuar Partia Demokratike publikon sot sërish fakte të reja lidhur me çështjen e Agron Xhafajt, vëllain e ministrit të Brendshë