999 rezultate për

boten

Shokoi botën me peshën e tij, djaloshi bën ndryshimin drastik Arya Permana bëri xhiron e botës virtuale për shkak të peshës së tij. Vetëm 12 vjeç nga Indonezia, ai është cilësuar
Fotot që tronditën botën në vitin 2018 (FOTO LAJM) Fotografitë shpesh janë më të vlefshme se 1 mijë fjalë. Të tilla do të ndiqni në aglëri që janë shkrepur në këtë vi,
Të gjithë prisnin që ajo të vdiste, vajza habit gjithë botën Një vajzë vetëm 11-vjeç ka habitur gjithë botën. Vajza nga Teksas, SHBA, ishte ankuar për dhimbje koke. Pas një skan
Kush ka vjehrrë botën ka, si duhet të silleni me të Kur je në një lidhje dashurie me dikë, një ndër momentet më të rëndësishme është prezantimi me prindërit e bashkëshortit
I dashur babagjysh, letra e vajzës që ka tronditur botën Një vajzë e vogël ka shtruar një kërkesë kudrejt Babagjyshit që ka prekur këdo që e ka lexuar. Vogëlushja me emrin Kaitl
“U lodha duke ngrënë mish njeriu”, kanibali i tmerrshëm shokon botën Dy burra nga Afrika e Jugut janë shpallur fajtorë për “krimin më të neveritshëm. Gjykatësi Peter Olsen dënoi Nino Mba
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Ushtria e frikshme amerikane, e vetme mund të shkatërrojë gjithë botën (FOTO LAJM) Çfarë do të ndodhte nëse SHBA do të përballej ushtarakisht me gjithë botën? Jo vetëm rivalët tradicional, por çfarë nëse
Lidhjet e fshehta të Fatmir Xhafajt me botën e biznesit Njohja mes Fatmir Xhafajt dhe Besos së Tajvanit, siç e njohin të gjithë është e hershme. Prej vitesh kanë qarkulluar
Studimi çudit botën: Edhe burrat rrezikohen nga kanceri i gjirit Kanceri i gjirit është një sëmundje e cila prek kryesisht gratë midis moshës 45 dhe 55 vjeç. Sipas “The Sun”, kjo së
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
Kjo është gjyshja më tunduese në të gjithë botën, sfidon gjithë vajzat e reja Gina Stewart, nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një mbese, merr pjesë në kompeticionin “Maxim Finest 2018”, duke u bërë kon
22-vjeçarja që po habit botën, nga XXXL në një supermodele (FOTO LAJM) Dikur ajo blinte veshje të përmasës XXXL dhe merrte mbi 5 mijë kalori në ditë, e pesha e saj i kalonte 135 kg, e tashmë
Foto që po përlot botën, qeni i George HW Bush pranë arkivolit (FOTO LAJM) Labradori i artë, që ndihmonte presidentin e ndjerë George HW Bush, është fotografuar teksa qëndron pranë arkivolit të t
Fitoi 10 milion euro nga ndeshja, Fury bën veprimin që po mahnit botën Tayson Fury ditën e djeshme ështrë ndeshur në boks me Wilder, ku bëri një paraqitje mjaftë të denjë. Kujtojmë se F
Vajza kosovare që përloti botën shfaqet pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Një fotografi e publikuar në ballinën e gazetës më të madhe gjermane “Bild”, preku gjithë botën në vitin 1999, në kohën
Dy demat gjigant dhe "merakliu" nga Kosova habisin botën (FOTO LAJM) Ditët e fundit mediat botërore janë "pushtuar" nga një dem australian që kishte përmasa gjigante. Demi në fjalë i qu
Bëjmë s*ks si të çmendur! E dashura 91 vjeç dhe i riu 31 vjeç çudisin botën (VIDEO) Ata janë çifti me vëmendjen më të madhe aktualisht në botë. Ajo ka jetuar më shumë se 9 dekada, kurse ai vetëm tre të ti
Ka formën e vaginës, Katari çudit botën me stadiumin e ri Stadiumi “Al-Vakrah” në Katar është kujtuar nga komentuesit e shumtë stadiumi në “formë vagine”. Kjo vepër e projektu
Populistët në të gjithë botën po rikthejnë tiraninë! Washington Post Në prill, koalicioni qeverisës i kryeministrit hungarez Viktor Orban gjunjëzoi opozitën në zgj