999 rezultate për

bomba

Kjo është bomba që u dërgua në zyrat e CNN (FOTO LAJM) Një mjet i dyshimt shpërthyes, është dërguar sot edhe në zyret e CNN në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në lidhje me
Bomba në PS, pas Çukos arrestohet një tjetër ish-deputet Një tjetër ish-deputet i PS-së është shoqëruar në policinë e Tiranës. Arben Ndoka, ish-deputeti i PS është shoqëruar
Bomba e Kotzias: Greqia financon me fonde sekrete portale në Shqipëri Greqia financon me fonde sekrete portale, media dhe gazetarë në Shqipëri dhe vende të tjera të rajonit. Ky lajm po di
Plas bomba te Skënderbeu, skuadra bojkoton stërvitjen Plas te Skënderbeu. Lojtarët e kampionëve në fuqi nuk kanë pranuar të dalin në stërvitjen e sotme për shkak të rrogave t
Kush është bukuroshja shqiptare që po "çmend" Kanadanë (FOTO LAJM) Shqiptarët njihen si një ndër racat më të pashme në botë. Këtë e kanë vërtetuar edhe plotë modele dhe modelë që konkuroj
"Nëna e të gjitha bombave", si u zhduk nga faqja e dheut qyteti bregdetar (FOTO LAJM) Uragani Michael ka shkatërruar qytetin Mexico Beach në veriperëndim të Floridas në SHBA, thanë zyrtarët. Kur Uragani
"Bomba" serbe që ka patur Neymar birëson një derrkuc dhe fikson keq fansat (FOTO & VIDEO) Ylli i PSG dhe i Brazilit, Neymar padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë, fjithashtu përveç futbollit
Monchengladbach bombardon portën e Bayernit (VIDEO) Borussia Monchengladbach ka befasuar Bayernin duke i shënuar dy gola për 6 minuta në "Allianz Arena". Ai që shënoi g
Bomba e Berishës: Ka ardhur përgjigja e audio-përgjimit, zëri është i ... Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik sot faktin se Anglia ka sjellë në Shqipëri përgjigjen e audio-përgjimit të
Spanjollët e theksojnë se falë Albright u bombardua Serbia Ish-sekretarja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe një nga mbështetëset më të mëdha të shtetit të Kosovës, Madeleine
Serbia me dronët luftarakë bëhet e frikshme, si do të reagojnë shqiptarët? Serbia nga Kina do të marrë gjashtë fluturake pa pilotë të gjeneratës së re të pajisura me armatim që mund të përdoren p
A do e "bombardojnë" gazetarët Izraelin? Ja çfarë kërkon policia Shqipëria pritet të përballet mbrëmjen e sotme në "Elbasan Arena", me Izraelin, ndehsje kjo e vlefshme për Ligën e Kombe
Vajza e ish-deputetes demokrate djeg rrjetin me të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Shpesh herë ajo përflitet në median rozë për postimet e saj provokuese. Ish-deputetja demokrate Albina Deda ka një va
"Bomba e merkatos": Është arritur marrëveshja, Dybala largohet nga Juventus me 31 gusht Një lajm i pabesueshmë dhe bombastik vjen nga Argjentina, në ditët e fundit të merkatos, ku në disa liga ende nuk është
Shpëtoi qindra jetë duke përdorur bomba të rreme dhe aktorë të vdekur, por më pas ... Në një ditë kur katër bomba tashmë kishin tronditur Bagdadin, një makinë e parkuar në një rrugë ishte e ngarkuar me eksp
Dhjetra të vrarë, dalin pamjet e fëmijëve pak para bombardimit nga sauditët në Jemen (VIDEO) Aviacioni saudit vrau dhjetra fëmijë duke bombarduar një autobus shkolle disa ditë më parë në Jemen, gjë e cila shkaktoi
Edhe sot dëgjohen "bombat" në gjykatë Në Gjykatën Penale në Shkup sot vazhdon gjykimi për lëndën “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publike. Në seancën e dj
‘Seks-bomba’ nga Brazili që po çmend internetin, befason me skuadrën e zemrës Sabrina Risa është një nga femrat më të bukur në Brazil dhe duket qartë dhe në fotot që hedh në profilin e saj në “Insta
Sauditët kryejnë masakër në Jemen: Dhjetra fëmijë të vrarë pas bombardimit të autobusit Aviacioni i Arabisë Sauditë ka shënuar masakrën më të fundit në Jemen duke bombarduar një zonë të populluar. Mediat ndër
Neutralizohet bomba 220 kilogramshe në Francë Pasojat e Luftës së Dytë Botërore vijojnë të mbeten prezent edhe ditët e sotme. Në muajin qershor në mediat franceze