999 rezultate për

bomba

"Bomba" nga Spanja, Godin pendohet për Interin Në mesin e studim it të merkatos në hyrje, Interit mund t’i lindë një problem jo i vogël. Nuk është surprizë që Diego Go
"Bomba" e ditës, Liverpooli e synon Neymarin Liverpool ka shfaqur interes për yllin e Paris Sait Germain Neymar. Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në botë në vit
Rama: Shtëpitë do t'i kemi me dy vula, edhe nga tanët edhe nga ndërkombëtarët Kryeministri Edi Rama është në Durrës ku po takon qytetarë dhe po inspekton punën që po bëhet në këto momente atje. R
Shpërthen bomba e vendosur në makinë, 7 viktima dhe 10 të plagosur Një bombë ka shpërthyer në kryeqytetin afgan Kabul të mërkurën duke lënë të vdekur 7 persona dhe duke plagosur 10 të tje
Momente të frikshme nga përplasja e banorëve të Astirit me policinë (VIDEO) Situata te Astiri është duke avancuar, ndërkohë që forca të shumta policie po përpiqen të vendosin nën kontroll. Përp
Gurë, molotov dhe policë që tërheqin zvarrë, çfarë po ndodh te Astiri (FOTO LAJM) Mëngjesi i sotëm ka filluar me tensione në zonën e Astirit, në kryeqytet ku protestues të shumte janë përballur me forca
Mos e humbisni: Cervena-Tottenham, londinezët bombardojnë pafund portën për të shënuar gol (VIDEO) Tottenhami po udhëheq 0-1 në transfertë ndaj Cervena Zvezdas. Por për të arritur te goli iu desh jo pak punë të besuarve
Eliminimi i gazetares në Maltë, dyshime se bomba u ble te grupet shqiptare të krimit Hetuesit në Maltë besojnë se dy nga “kriminelët më të rrezikshëm të Maltës” mund të kenë përdorur kontaktet e tyre në në
Ç'aktivizohet bomba e Luftës së Dytë Botërore, peshonte 250 kg Një njësi speciale e policisë sllovene ka çaktivizuar një bombë të pashpërthyer të Luftës së Dytë Botërore që u zbulua j
"Për të qeshur e për të qarë", Blerina Bombaj tregon momentin më të bukur me vajzën (VIDEO) Dietelogia e dashur për publikun, Blerina Bombaj është nënë e dy fëmijëve, me të cilët ka një marrëdhënie speciale dhe d
Mediat britanike: Erdogani po mban peng 50 bomba bërthamore amerikane (FOTO LAJM) "Erdogani po mban peng 50 bomba bërthamore amerikane në bazën strategjike të Incirlikut". Kështu shkruajnë sot mediat
Amerikanët kërcënojnë me kundërsulm pas bombardimit nga ushtria turke mbrëmjen e djeshme Akuza dhe paralajmërime. Kjo është ajo që po ndodh pak orë pasi forcat turke bombarduan pozicione pranë forcave speciale
Super Kroacia, bombardon Hungarinë në 45 minutat e para (VIDEO) Kroacia është duke e mposhtur 3-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeç
Banorët e Astirit nuk ndalen, pas arrestimit të tre protestueve hedhin bomba molotov Banorët e Astirit kanë rikthyer sërish protestat e zhurmshme në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme, siç bëjnë për më shumë
Turqia nis luftën në Siri (VIDEO) Ashtu siç ishte paralajmëruar, Turqia ka nisur përgatitjet për të nisur ofensivën në veri në lindje të Eufratit në Siri
Rrëzohet një bombardues i Luftës së Dytë Botërore Një aeroplan bombardues i Luftës së Dytë Botërore u rrëzua sot ndërsa po përpiqej të aterrojë në SHBA. Gjashtë person
Deklaratat e Verushevskit për “bombat” nuk do të ndikojnë në lëndët e PSP-së Ish prokurorja speciale Fatime Fetai, para fillimit të seancës së sotme për “Dhuna në Komunën Qendër”, tha se deklarata
Pritet dëgjimi i "bombave" në seancën e re për rastin "Monstra" Sot në Gjykatën Penale të Shkupit, do të mbahet seancë e re për rastin “Monstra”, në të cilën ashtu si[ është paralajmër
Gjenerali gjerman: E duam ushtrinë në "top formë", siç ishte kur bombarduam Jugosllavinë Gjenerali i Ushtrisë Gjermane, Johen Bot, në një intervistë për gazetën Bild, ka thënë se nuk është i kënaqur me gjendje
BOMBAT E TAHIRIT/ A shkon ish-ministri deri tek Rama? Saimir Tahiri tregoi dje gjatë mbrojtjes së tij para trupës së gjykatësve të Gjykatës së Krimeve të Rënda se nuk është n