999 rezultate për

boateng

Boateng e nis me gol aventurën te Barcelona (VIDEO) Kevin Prince Boateng i është bashkuar Barcelonës vetëm 24 orë më parë teksa ka nisur menjëherë stërvitjen me katalanasi
Mungon Messi, Valverde publikon listën e skuadrës për ndeshjen kundër Sevillas Lionel Messi dhe Sergio Busquets pritet të pushohen por Kevin-Prince Boateng është ftuar për këtë ndeshje që Barcelona z
Boateng firmosi për Barcelonën, por shikoni supergolin që i shënoi ai katalanasve (VIDEO) Boateng firmosi për Barcelonën vetëm 24 orë më parë. Por ka një arsye se përse Barcelona nuk u mendua gjatë për të
Boateng prezantohet te Barcelona: Realizova ëndrrën të luaja me Messin (VIDEO) Barcelona ka prezantaur Kevin-Prince Boateng në stadiumin "Camp Nou".31 vjecari u huazua me të drejtë blerjë në fund të
U përfol se u ndanë, por Melissa Satta uron Boatengun për kalimin te Barcelona (FOTO LAJM) Barcelona i befasoi të gjithë këtë të hënë, teksa vetëm pak orë nga dalja e lajmit zyrtarizoi Kevin-Prince Boateng.
Para dy vitesh bënte tifo për Realin, mediat në spanjë shpërfillin Boatengun (VIDEO) Kevin Prince Boateng do të luajë te Barcelona deri në fundin e sezonit aktual me mundësinë për të veshur fanellën katala
Allegri flet për kalimin e Boateng tek Barcelona Juventus ka mposhtur Chievo-n 3-0 në Allianz Stadium. Pas ndeshjes, trajneri Massimiliano Allegri ka folur për Sky: Ekip
Zyrtare: Boateng nënshkruan me Barcelonën Barcelona ka njoftuar edhe zyrtarisht se Kevin-Prince Boateng i është bashkuar klubit të hënën. Klubet kanë arritur m
Boateng arrin në aeroportin e Barcelonës (FOTO LAJM) Transferimi më i ri i Barcelonës, Kevin Prince Boateng ka arritur në qytetin katalan. Zërat për kalimin e Boateng tek
Boateng flet për transferimin e tij te Barcelona Siç u raportua ditën e sotme Kevin-Prince Boateng është lojtari më i ri i Barcelonës. Por ai ka thë se është i trish
Satta-Boateng, martesa e çiftit të famshëm drejt fundit Po i vjen fundi martesës mes "showgirl" Melissa Satta dhe futbollistit aktual të Sassuolos, Kevin-Prince Boateng. E p
Viti i Ri e ze Melissa Sattën pa Boatengun (FOTO LAJM) Pas thashethemeve rreth krizës së çiftit mes Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng, ajo tashmë ka kaluar pushimet me ra
Dëmtimet e shpeshta të Boateng, Melissa Satta tregon arsyet e vërteta (FOTO LAJM) Keving Price Boateng ka kapur majat e futbollit profesionist në kohën kur ai ishte pjesë e Milanit. Por, karriera e tij
Nga Boateng tek Eto, futbollistët që kanë rënë pre e racizmit në Serinë A Koret raciste në drejtim të futbollistve me ngjyrë tashmë në Itali është bërë traditë. Nuk është rasti vetëm i Koulibal
Melisa Satta-Boateng, çifti i njohur në krizë (FOTO LAJM) Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng, pas dy vitesh martesë, duket se po kalojnë momente krize. Ajo që të bën të mendo
Low e la jashtë kombëtares, Ter Stegen nxjerr “blof” teknikun gjerman Lajmi për mungesën e Ter Stegen dhe Jerome Boateng në listën e kombëtares gjermane ishte befasi për të gjithë. Trajn
Plas te Bayerni, Boateng godet derën e dhomës së zhveshjes Humbja ndaj Borussia Dortmundit ka trazuar ambientin bavarez. Situata në dhomat e zhveshjes ka qenë me të vërtetë e nder
Paraqitje katastrofale ndaj Holandës, Boateng largohet nga Gjermania Mbojtësi i Bayernit të Munichut, Jerome Boateng, po kalon një moment aspak të mirë, dhe kjo situatë negative u shtua edh
Ozil falenderon lojtarin e Gjermanisë: Vetëm ai më qëndroi pranë Mesut Ozil u largua duke lënë një shije të hidhur te skuadra e Gjermanisë. Por i vetmi lojtar që i qëndori pranë mesfush
Melissa Satta injoron CR7: Mua më hyn në sy vetëm Boateng Për dashurinë, ajo përshkoi gjysmën e Europës: Gjermania, pastaj Spanja, dhe Milano, përpara se të kthehet përsëri në Bu