999 rezultate për

biseda

Thaçi telefonon Hahn, zbardhet biseda Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një bisedë telefonike sot me komisionerin e Bashkimit Evropian për Poli
Del biseda, çfarë folën dy liderët koreanë gjatë shtrëngimit të duarve Kim Jong Un dhe Moon Jae-in kishin “diskutime serioze dhe të sinqerta” mbi denuklearizimin e Gadishullit Korean dhe një
Ish-trajneri i Partizanit hetohet për pastrim parash, zbardhet biseda në prokurori Ish-trajneri i skuadrës së Partizanit, Mark Iuliano, është përfshirë në një hetim nga Prokuroria e Latinës, në kuadër të
Rasti "Monstra", Aziri: Të publikohet biseda me Nevzat Bejtën Pas seancës së rastit “Monstra”, vëllai i të akuzuarit Fejzi Aziri, Bejdiu kërkoi që publikisht të publikohet biseda mes
Zbulohen prapaskenat, Skënderbeu publikon mesazhet e Dervishit ku shan Partizanin Klubi i Skënderbeut është revoltuar pa masë pas deklaratës së ish-drejtorit të Partizanit, ku thoshte ndër të tjera se S
Vuçiç takohet me Merkel, zbardhet biseda për Kosovën Kancelarja gjermane, Angela Merkel deklaroi se mirëpret takimin me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, dhe shprehur
Zaev: Përgjimet nuk mund të jenë dëshmi Incizimi në rastin “Mitmarrje” ku është i akuzuar kryeministri Zoran Zaev nuk ishte në gjykatë as sot. Pritet që Gjykata
Biseda e Prontos për të cilën akuzohet Zenun Pajaziti Në “Dosjen e Shefave”, Adem Grabovci ia lexonte emrat e kandidatëve për anëtarë të Bordit të ujësjellësit të Gjilanit, Z
Sot PSP shfaq biseda që publiku nuk i ka dëgjuar Në seancën e sotme të lëndës së Prokurorisë Publike Speciale ‘’TNT’’, do të ndëgjohen 16 biseda të përgjuara telefonike,
Sot në Vjenë zhvillohen bisedime për çështjen e emrit Ministrat e Jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Nikolla Dimitrov dhe Nikos Kociajs, sot në Vjenë do të ulën sërish në një
"Atij është me ja q* ropt", zbardhet bisedat mes vrasësve me pagesë Janë zbardhur bisedat mes vrasësve me pagesë për atentatin ndaj shtetasit Edmond Çakmashi, i njohur me nofkën "Çako".
Vazhdojnë bisedat rreth eksportit të miellit serb Maqedonia dhe Serbia këtë fundjavë duhet t’i vazhdojnë bisedat rreth transportit të miellit serb në vend. Nëse nuk arrih
Biseda skandaloze mes dy policëve: S'na lejojnë t'a kapim drogën Pas aksionit të policisë së Shtetit ku u kapën 613 kg kokainë në një kamion ku po transportohej babane, ka reaguar ish-p
Vrau gruan se do t'i merrte pasurinë, dalin bisedat mes tyre Ditën e sotme në Gjykatën e Krimeve të Rënda është zhvilluar gjyqi ndaj Sadadin Sulës, i cili akuzohet për vrasjen e bas
Zbardhet biseda e Kadri Veselit me Markoviq Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot në një takim kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviq, me
Izet Haxhia kërcënon Berishën me bisedat e gjetura në telefonin e Azem Hajdarit Izet Haxhia pret të ekstradohet në Shqipëri pas vendimit të Gjykatës së Lartë të Turqisë. Në një intervistë për "Dita",
Arrihet marrëveshja, Gjermania bëhet me qeveri Unioni Demokristian i kancelares Angela Merkel dhe Partia Socialdemokratike e kryesuar nga Martin Schulz, kanë arritur p
Zbardhet biseda mes arbitrave: Po e jap penallti shokë Zbardhet e plotë biseda mes gjyqtarit kryesor Jonatan Moss dhe anësorit Edi Smart në “Anfield Road”, gjatë konsultës së
Pamjet tregojnë qartë dëshpërimin e Cristianos dhe bisedat e tij me bashkëlojtarët (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk po arrin të rikthehet në më të mirën e tij pavarësisht se ka kaluar pjesa e parë e sezonit në La L
Biseda e Besit dhe Ijës do tju shkrijë E siç duket ka qenë radha e Ijës, gjyshes së komedianit Bes Kallakut, që të hap llogari në Instagram. Besi ka publiku