999 rezultate për

beyonce

Të dyja nudo, Kim kopjon Beyonce Ditët e fundit Kim Kardashian ka zhvilluar një set fotosh në të cilat shfaqet totalisht nudo teksa shkëlqen e lyer me nj
Jay Z: Terapia na ndihmoi të mos divorcohemi Jay Z i shpëtoi divorcit kohë më parë pasi kishte mashtruar gruan e tij, Beyoncen. Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce du
Jay-Z: E kam tradhtuar Beyoncen, por terapia na ndihmoi të mos divorcohemi Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce duken çifti më ideal në botë! Por duket se nuk është ashtu. Ylli i Hip Hop-it ka, për
Futbollisti kërkon që Beyonce të këndojë tëk dasma e tij Beyonce është një këngëtare e madhe dhe si fansa ka edhe persona të famshëm. Një prej tyre është edhe futbollisti i R
Beyonce dhe Adel këngëtaret më të pasura të muzikës Sipas Forbes, këngëtaret më të paguara të muzikës janë Byonce dhe Adele. Beyonce bëri 150 milionë dollarë këtë vit (par
Gareth Bale ofron 1.5 milion euro për Beyonce që të këndojë në dasëm Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, raportohet se është duke konsideruar që të dhurojë 1.5 milion euro për këngëtaren
Mbretëresha Beyonce shpallet këngëtarja më e paguar e 2017-ës Viti 2017 është viti i Beyoncé. Këngëtarja e njohur është zgjedhur nga revista “Forbes” si këngëtarja më e paguar e viti
Dalin për herë të parë fotot e binjakëve të Beyonce-s(FOTO LAJM) Beyonce periudhen e shtatzënisë nuk e mbajti private duke postuar foto e duke treguar barkun e rrumbullakosur. P
Më në fund Beyonce gjen sërish dashurinë? Angelina Jolie (42) në publik zakonisht paraqitet me rroba të zeza, me kombinime të modës, por në fillim të javës aktorj
Lajmi i shumëpritur, Beyonce tashmë edhe aktore Më në fund po plotësohet ëndrra e shumë fansave të këngëtares shumë të njohur. Beyonce do ta luaj rolin a Nala-s në
Gjesti i Beyonces që përloti Lady Gagën Këngëtarja Lady Gaga nuk ndodhet në formën e saj më të mirë shëndetësore. Ajo ka lajmëruar se do të marrë një periud
Beyonce bën "gafën" e madhe, detaji që e vuri në siklet (FOTO LAJM) Beyonce ka vetëm pak muaj që ka sjellë në jetë fëmijët e saj binjakë, djalin Sir dhe vajzën Rumi dhe mesa duket tashmë k
Beyonce i vjen në ndihmë të prekurve nga uraganëve Beyonce ka udhëtuar në qytetin e saj të lindjes për t’u takuar me të prekurit nga stuhia shkatërruese. Këngëtarja 36-
Një lëndë e re me emrin"Beyonce" i shtohet programit mësimor Studentët në Universitetin e Kopenhagës do të kenë mundësi që ta mësojnë lëndën “Beyonce”. Lënda do të ligjërohet në
Beyonce trondit rrjetin me fotot e reja (FOTO LAJM) Ajo u bë nënë e binjakëve Sir dhe Rumi në qershor të këtij viti. E vetëm dy muaj më vonë Beyonce nuk di të ndalet duk
Beyonce zhgënjen me pamjen e re, shumë kile të tepërta (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy muaj që nga lindja e binjakëve Rum dhe Sir dhe vetëm tani Jay Z dhe Beyonce kanë gjetur kohë për të dalë
Kelly Rowland tregon si ndihet për binjakët e Beyonces Këngëtarja shumë e njohur Kelly Rowland ka vendosur të tregojë mendimin e saj në lidhje me fëmijët e Beyonce. Këngë
Beyonce s'i ka hequr dot kilet e tepërta, shfaqet pas lindjes (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy muaj që nga lindja e binjakëve Rum dhe Sir dhe vetëm tani Jay Z dhe Beyonce kanë gjetur kohë për të dalë
Beyonce mendon ti futet sportit, por si pronare James Harden dhe Chris Paul mund të dorëzojnë shumë shpejt fronin e personazheve më të famshme te Huston Rockets. Sipas
Beyonce shfaqet në publik pas lindjes së binjakëve (FOTO LAJM) Diva e muzikës ka lënë binjakët nën kujdesin e dadove për të ndjekur motrën e saj Solange në Festivalin e Muzikës FYF.