999 rezultate për

beson

Emery: Wenger mund të marrë drejtimin e PSG Unai Emery beson se Arsene Wenger mund të bëhet trajner i Paris Saint-Germainit në të ardhmen. Siç raporton Goal.com,
Salah: Nuk besonte askush tek aftësitë e mija Para se të transferohet në Serie A, Mohamed Salah ishte pjesë e Chelsea të Jose Mourinhos. Por, si shumë lojtarë tjerë,
Simeone beson se Griezmann do të qëndroj tek Atletico Madrid Sulmuesi Antoine Griezman vazhdimisht është përfolur se do të largohet nga Atletico Madrid. Por, trajneri i "Los Colc
Zidane beson se këta dy lojtarë nuk do të largohen nga Reali Zinendine Zidane beson që Gareth Bale edhe Karim Benzema kanë të ardhme të ndritur në Real Madrid. Të dy lojtarët jan
Bananja të shëndosh apo të dobëson? Ja çfarë thonë ekspertët Ky frut është çelësi i energjisë tuaj. Nëse konsumoni vazhdimisht banane mes vakteve, atëherë do të shëndosheni, por mos
Heynckes: Askush nuk besonte se Bayerni do të arrinte këtu Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, kujton se askush nuk besonte se skuadra e tij mund të arrijë në gjysmëfinale
Fabrizio Ravanelli beson te kualifikimi i Juventusit Fabrizio Ravanelli thotë se Juventusi duhet të besojë se ata mund të eliminojnë Real Madridin - "Është një ëndërr, por ë
Pirlo akoma beson: Juve si Roma, e përmbys Realin Juventusi duket edhe më i motivuar pas fjalëve të Andrea Pirlos. Nuk ka mjaftuar vetëm Roma pasi dhe legjenda italine do
Albulena akuzon Topallin për vjedhje, nuk do ta besoni arsyen Lëvizja Vetëvendosje ka akuzuar ish-deputetët e saj, që tani kanë formuar grup të ri parlamentar të quajtur Grupi i Depu
Ruud Gulli beson se Milani i dikurshëm do të rikthehet Legjenda e Milanit, Ruud Gullit beson te rikthimi i madh i klubit të "Djalli". Gjatë një interviste për “Sky Sports”,
Nuk do ta besoni për çfarë po mësohet në shkollat e Malishevës Sot në shkollat e Komunës së Malishevës, ka filluar fushata e mbajtjes së ligjëratave për vetëdijesimin e nxënësve, për
Humbi gruan në bast se nuk besonte te përmbysja e United në derbi (FOTO LAJM) Një ngjarje e ☼uditshme ka ndodhur këtë fundjavë në Kenia. Dy miq fundjavën e kaluar nënshkruan një marrëveshje në
Benzema i mbyll derën kampionatit kinez, beson se është akoma i aftë për nivele të larta Sipas mediumit spanjoll Don Balon, Benzema beson se ai ende ka aftësinë për të luajtur në nivelin më të lartë dhe po ref
Mos e besoni po deshët! Monika Kryemadhi ka nisur duhanin që në klasë të 8-të Monika Kryemadhi ka rrëfyer prapësite e adoleshencës kur pinte ferrnek dhe Raki. Ajo ka rrëfyer se ka qenë një fëmij
Kurti: Kush e beson se rrëmbimi i turqve u bë pa dijeninë e Thaçit Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar pas deportimit të gjashtë shtetasve turq nga autoritet e Kosov
Antonio Conte beson se Morata do të luaj në Botëror Antonio Conte beson se Alvaro Morata do t’ia dalë që të fitojë besimin e teknikut të Kombëtares së Spanjë, Julen Lopeteg
Qeveria ende beson se Lista Serbe mund t'i rikthehet Qeveria e Kosovës nuk ka treguar nëse kanë lënë përfundimisht pozitat e tyre anëtarët e Listës Serbe. Pas arrestimit dhe
Kjo grua del çdo ditë në oborr dhe thërret dikë nga pylli, nuk do mund të besoni çfarë është (VIDEO) Kur ta shihni këtë grua që del në oborr dhe thërret dikë, do të mendoni që nga pylli do të dalë ndonjë qen ose mace, por
Spalletti beson se skuadra mund të arrijë në vendin e katërt Trajneri i Interit, Luciano Spalletti beson skuadra mund të arrijë në vendin e katërt, dhe mbështet Mauro Icardi për një
Conti beson se do ia dalin, këto ndeshje sipas tij vendosin fatin e sezonit Andrea Conti është kthyer në shërbimet e Gattusos dhe Milaniy pas lëndimit disa mujor. Sipas tij ndeshjet ndaj Interit d