999 rezultate për

besa

Koalicioni mes Besës dhe LSDM-së? (VIDEO) Që nga momenti që u prish koalicioni trepalësh mes Aleancës për Shqiptarët, Alternativës dhe Lëvizjes Besa, Lëvizja Besa
Ngacmim seksual në shkollën e Mesme në Fier, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Publikimi mbrëmjen e djeshme në “Stop” në televizionin “Klan” i skandalit seksual në një shkollë të Mesme në Fier ka bë
LSDM-BESA, Zaev flet për koalicionet Ish kryeministri Zoran Zaev, kryetar i LSDM-së, Zoran Zaev nga Haraçina foli për koalicionet që do të mund t’i bënte Lid
Si ju ka shpëtuar, stërmbesa e Skënderbeut në një lidhje me reperin e famshëm shqiptar (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Si u thye besa, çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
Besa Kokëdhima e shokuar nga nëna që dhunoi brutalisht të bijën! (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë në Sarandë, ku një nënë dhunoi në mënyrë kafshërore të bijën për arsyen banale të mos larjes së enëve, i
Hoxha: Ju garantojmë se BESA nuk është pengesë për koalicionin (VIDEO) Sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha në emisionin ’10 minuta’ në TV21 ka thënë se Lëvizja BESA edhe pse kis
Hipur mbi motorin luksoz, stërmbesa e Skënderbeut huton fansat (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Hapini mirë sytë! Këto janë shenjat më të pabesa të horoskopit Për fat të keq jo të gjithë njerëzit janë të ndershëm dhe të respektueshëm. Mashtrimi është diçka që mund të shfaqet kud
Me djalin dhe mbesat në makinë, policia gjobit me pretekstin se transportonte fëmijë kopshti Një tjetër problematikë ka bërë qytetarin nga Paskuqani, Rigels Ymeri t'i drejtohet emisionit "Stop" ku tregon se janë 1
Lëvizja Besa e vetme në zgjedhje, Sela dhe Gashi pritet ta finalizojnë marrëveshjen për koalicion? Sinjale negative për koalicionin trepalësh mes Aleancës për Shqiptarët, Lëvizjes Besa dhe Alternativës. Zyrtarisht pa
BESA fillon fushatën, prezanton videospotin e parë (VIDEO) Në faqen zyrtare të Lëvizjes BESA sot është postuar një video material në të cilën disa nga udhëheqësia e kësaj partie,
Besart Berisha dashurohet me golin, e nis mbarë Vitin e Ri (VIDEO) Besart Berisha ka zhvilluar një tjetër paraqitje të shkëlqyer në kampionatin australian të futbollit. Sulmuesi shqipt
Besart Berisha, "lojtari i dekadës" në Australi (FOTO LAJM) Besart Berisha ka zhvilluar paraqitje të shkëlqyera në kampionatin australian të futbollit. Për këtë tifozët e Ligës
Besart Berisha shpallet futbollist i dekadës në Australi Tifozët e Ligës së Australisë e kanë shpallur Besart Berishën si futbollistin më të mirë të dekadës. Ylli kosovar ësh
"Braktisi" Këngën Magjike pas tërmetit, flet për herë të parë Besa Kokëdhima (VIDEO) Këngëtarja Besa Kokëdhima ka folur për herë të parë për largimin nga “Kënga Magjike”. E ftuar këtë të mërkurë në natë
Mbesa e Fatmira Breçanit qenka sozi e Jona Spahiut dhe s'do i besoni syve (FOTO LAJM) Jona Spahiu është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar dhe ka rënë në sy që në fillimet e saj në e
Besa kritikon publikisht të atin Koço Kokëdhima në emision: Duhet të ndryshojë (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan", ku u bë pj
Besa Kokëdhima kritikon babanë e saj në emision: Duhet të ndryshojë të ... Luana Vjollca, moderatorja e emisionit “Shiko kush Luan”, kishte përgatitur një puntatë kuqezi për këtë të shtunë. Perso
Thanë se kishte këngën e vjedhur, Besa hedh në gjyq "Thumb On" (FOTO LAJM) Në edicionin 21 të "Këngës Magjike", një ndër konkurrentet ishte dhe këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima me këngën e shkr