999 rezultate për

besa

Del dokumenti: LSDM dhe Besa do të heqin nga puna 20% të administratorëve (FOTO LAJM) Pas tentimit të LSDM-së të ulë pagat e administratorëve në 14.500 në kohën e pandemisë ,që u parandalua nga BDI,një lajm
Dita e 5-të e fushatës, ja premtimet e partive politike Fushata parazgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare më 15 korrik gjendet në fillimin e saj dhe derisa partitë
Nuk do t'a njihnit në rrugë! Si ka ndryshuar në vite falë operacioneve Besa Kokëdhima (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri me një karrierë të gjatë e plot hite. Me kalimi
Lëvizja BESA: Koalicioni jonë do të fitojë të paktën 61 deputetë Lëvizja Besa, si pjesë e koalicionit “Mundemi”, e filloi fushatën sot nga Kërçova, duke zhvilluar takim me banorët e Zaj
Lleshaj merr në mbrojtje Shahinin dhe ofendon maturantët e pedagogët: Skizofrenë! "Të gjithë ata skizofrenë që shajnë Besën për provimin e Maturës Shtetërore..." Kështu e ka nisur shënimin e tij mini
Anketa e BIRC: Koalicioni LSDM-Besa, prin bindshëm (FOTO LAJM) Anketa e BIRC, koalicioni LSDM-Besa, prin bindshëm (FOTO LAJM) Koalicioni LSDM-BESA prin bindshem ne anketen e re me
Besa Shahini kundër të gjithëve: Pedagogët kanë frikë, provimi ishte i saktë! Në një reagim në facebook ndaj kritikëve, ministrja e Arsimit, Ministrja Besa Shahini, thotë se kritikat ndaj testit të
"Të mungoj?", kujt ja drejtoi Besa Kokëdhima këtë foto të "nxehtë" nga shtrati (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima, ndonëse jo shumë aktive në tregun e muzikës, vijon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo publi
Stërmbesa e Gjergj Kastriotit trullos rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Qenka yll e bukur, Besa Kokëdhima przanton për herë të parë motrën e vogël (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të ndjekurat në rrjete
Refuzon edhe 7.000 eurot në muaj nga Shkëndija, Tirana jep më shumë për të marrë Besart Ibrahimin Besart Ibrahimi pritet që të kalojë tek Tirana në këtë merkato të verës, ndërsa i mbaron kontrata me Shkëndijën. Në medi
Kategoria e Parë, Kastrioti bën detyrën, Besa mposht Pogradecin Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit A të Kategorisë së Parë, ku Besëlidhja ka mposhtur Erzenin në Lezhë, me rezultatin
Spektakël në ndeshjen Besa-Pogradeci, shënohen 2 gola në 5 minuta Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen e Kategorisë së Parë mes Besës dhe Pogradecit. Vendasit shënuan të parët
PD: E PaBesa Shahini po shkel ligjim, goditi sërish maturantët Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike ka mbështetur protestat e maturantëve përsa i përket provimit të dhënë n
Maturantët nuk heqin dorë nga protesta, ironizojnë me pankarta Besa Shahinin Edhe ditën e sotme maturantët kanë vijuar protestën e tyre para Ministrisë së Arsimit, në shenjë kundërshtie për testin
Maturantët në protestë, Besa Shahini bën lëshimin e para për provimet e maturës Ditën e sotme qindra maturantë janë mbledhur bashkë para ministrisë së Arsimit për të protestuar pas pakënaqësive në pro
Protesta e maturantëve për testin e Gjuhës Shqipe, reagon Besa Shahini e fajëson opozitën Ministrja Besa Shahini ka reaguar për protestën e maturantëve që po bëhet para Ministrisë së Arsimit pas provimit të Gju
Denoncimi i maturantëve: Provimi ishte jashtë udhëzimeve të Besa Shahinit (FOTO LAJM) Të gjithë maturanët i janë nënshtruar sot provimit të dytë, atij të Gjuhës dhe Letërsisë. Në lidhje me këtë provim, ka e
Jo vetëm poza provokuese, ish-mbesa e Nishanit tregon talentin (VIDEO) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
"Betohem në kokat e nipave dhe mbesave, Thaçi më ka treguar planin e ndarjes" Kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri thotë se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi më 2008 i kishte shpjeguar atij