999 rezultate për

berisha

Denoncimi me emra konkret: si manipulohen pranimet në Policinë e Shtetit Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një shënimi në rrjetet sociale është shprehur se rezultatet e provimit të pranim
Valon Berisha flet për shanset që ka Kosova ndaj Çekisë dhe Anglisë Mesfushori i Lazios, Valon Berisha, u paraqit në konferencë për shtyp pas stërvitjes së parë të Kosovës. Ai diskutoi
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fun
Berisha publikon foton: Rama nudo mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto-montazh të kryeministrit Rama. Berisha shkruan "Nudizëm te Tajvan
Vdiq në Serbi: Kërkohet njoftimi i familjes së viktimës nga Gjakova Një shtetas i Kosovës nga komuniteti rom me emrin Imer Kerelaj, nga Gjakova, muajin e kaluar ka vdekur në Serbi dhe ende
Lul Berisha i hyn biznesit të karburanteve Lulzim Berisha, i konsideruar nga Prokuroria Shqiptare dikur si kreu i bandës së Durrësit, ka hedhur pas krahëve të kalu
Kosova publikon listën zyrtare për ndeshjet e shtatorit, ka afrime të reja (FOTO LAJM) Trajneri i Kosovës, Bernard Shaland, ka publikuar ditën e sotme listën zyrtare me lojtarët e ftuar për ndeshjet kundër R
Pendohet Robert Berisha: Ja ç’bën pasi dha lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit foto e Robert Berishës, i cili në profilin e tij në Instagram njoftonte zyrtaris
DETAJE/ Atentati ndaj djalit të Spartak Brahos: 38-vjeçari ka shkuar për t'u hakmarrë ndaj personave që i bënë atentat Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të mbërritur në adresë të tij, përmes të cilit tre
Robert Berisha 2 muaj më parë dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi Po bëhen thuajse dy muaj prej se kur këngëtari, Robert Berisha pati paralajmëruar ndarjen nga gruaja e tij, Nora Istrefi
Vendi përvëlohet nga zjarret, Rama bredh restorteve greke: Berisha tregon ku ndodhet tani kryeministri Ish-kryeministri Berisha shkruan se kryeministri Rama ndodhet restorteve të Greqisë, ndërkohë që vendi përvëlohet nga zj
Berisha me video: Rama vodhi 6 miliard euro në 6 vjet "Shqipëria po plaçkitet dhe po shkatërrohet nga Edi Rama me një grusht biznesmenësh grabitqarë që ndajnë paratë dhe pasu
"Narkoflota e ndrikull Xhaçkës..!" Berisha nxjerr pamje të avionëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video e një avionit, në të cilin sipas tij trafikohet lëndë narkotike.
Pas lajmeve të ndarjes, reagon Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha (FOTO LAJM) Mjaftoi një foto e publikuar në Instastory nga Armina Mevlani dhe menjëherë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se blo
PD plas "bombën" e rradhës: Pjerin Ndreu bashkëpunëtor me vrasës Kryetari i ri i bashkisë së Lezhës, i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka qenë i lidhur me vrasës
Pasi e "shiti" vetë, Rama thotë se Valdrin Pjetrin e punësoi Berisha në fillim Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi Valdrin Pjetri dha dorëheqjen nga marrja e detyrës si kryetar i bashkisë Shkodër.
Shqiptari që u bë hero në Itali, la nusen në altar për të shpëtuar një burrë Më 18 maj të këtij viti, shqiptari Sokol Berisha lidhi kurorë me personin që i donte zemra. Gjatë momentit të ceremonisë
Prindi i alarmuar, policia bashkëpunon me trafikantët duke lejuar shitjen e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale ku shprehet se Policia e Tiranës lejon sh
Situatë e frikshme në Elbasan: Smogu kanceroz që del nga frabrikat mbulon lagjet (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar gjatë ditës së sotme pamje të ardhura në Facebook-un e tij nga Elbasani ku du
"Drejtorit të ujësjellësit i vodhën thesarin në shtëpi!" Berisha nxjerr SMS Ish-kryeministri Berisha ka publikuar pak më parë mesazhin e atij që ai e quan "Qytetari Digjital" sipas të cilit gjatë