999 rezultate për

beri

E bëri makinën copë buzë bordurës, kapet i riu i dehur në Durrës Dy persona janë vënë në pranga ditën e sotme në Durrës pasi që drejtonin mjetet në gjendje të dehur. Të arrestuarit j
U cilësua si Pele i ri, çfarë ndodhi me të famshmin Freddy Adu? Freddy Adu llogaritej si shpresa më e madhe në futbollin amerikan. Bota filloi ta njihte si Pelen e ri të futbollit.
Makina bie në humnerë, humb jetën një person te "Rruga e Arbërit" Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë Urës së Vashës, në kantierin e ndërtimit të "Rrugës së Arbërit. Një person mës
Berisha zbulon pengun që i ka ngelur 22 vite pas vrasjes së Azem Hajdarit Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka rrëfyer në emisionin Tempora në Ora News pengun e tij 22 vjet pas vrasjes së pishtar
Rama apo Basha? Sali Berisha zbulon kush do të jetë kryeministri i ardhshëm Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në Ora News ka komentuar situatën politike në vend dhe a
E quajti plak, Berisha tregon pse nuk largohet nga politika dhe paska lidhje me Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar pse vazhdon ende të jetë në politikë, dhe me një rol aq të rëndësishëm për demo
Shpërthen live Nazarko: Jam më i rëndësishëm se Basha, Rama e Berisha! Sqarimi me shifra i programit të PD për rimëkëmbjen ekonomike, nga eksperti i PD, Dorjan Teliti ka shkaktuar reagimin me
Tha se nxorri në pritë Azem Hajdari, ish-kreu i SHISH: Berisha po rrjedh! Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratës së mbrëmshme në ‘Opinion’ të ish kryeministrit Sali Berisha kur t
Baton Haxhiu tregon si nisi përplasja me Berishën: Është njeri i fëlliqur! Gazetari kosovar, Baton Haxhiu, ka deklaruar se ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha është i pamëshirshëm dhe i fëlliq
Berisha në kah të Azerbajxhanit: Po çliron tokat e pushtuara nga Armenia " Shkaku i ketij konflikti qendron ne pushtimin e territoreve te gjera nga Armenia e mbeshtetur nga Rusia te Republikes
Pezullimi i Artan Shkëmbit, Berisha hedh akuza ndaj ish-drejtorit të rëndësishëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për pezullimin nga detyra të Drejt
Rrëfimi i Berishës për vrasjen e Hajdarit, ironizon Artan Hoxha Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar sërish rrëfimin e ish-kryeministrit Sali Berisha për vrasjen e Azem Hajda
Deklarata e fortë e Berishës: Vrasësit e Azemit atë ditë pritën në aeroport Fatos Nanon Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.
Kush e nxori në pritë Azem Hajdarin? Sali Berisha zbulon emrin e njohur rasja e Azem Hajdarit është kthyer sërish në vëmendje 22 vite pas ngjarjes që i mori jetën eksponentit të lëvizjes së Dh
Vrasja e Azem Hajdarit, Berisha: U qëllua me 140 plumba! Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me vrasjen e liderit të lëvizjes studentore, Aze
Sali Berisha jep detaje për vrasjen e Azem Hajdarit: E kishin paralajmëruar! Kryeministri Sali Berisha ka folur për thirrjen e prokurorisë së Tiranës, që i bëri kërkesë të japë dëshminë për vrasjen
Robert Berisha tregon ilaçin që e ka mbrojtur ndaj Covid-19 Ai është një ndër personazhet që shumë shpesh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për karrierën e tij artistike, p
Rreth 9 mijë euro një fustan, ndjekësit të "shokuar" nga shpenzimet e Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që prej vitesh po zhvillon karrierën e saj në Amerikë. Ajo është bër
I dënuar për drogë, kapet "skifteri" që bëri kërdinë në Kavajë Policia e Kavajë ka arrestuar një 46-vjeçar që kryente vjedhje banesash dhe portofolash. 46-vjeçari me precedent pena
Ish-kreu i bandës së Durrësit e bëri të heqë dorë nga përballja me Bashën? Reagon Rama "Iku nga Durrësi për në Vlorë, se mori vesh se do shkonte Basha. Thuhet se bëri një takim me Lefter Kokën dhe Indrit Do