E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

benz

Flet e mbijetuara e aksidentit tragjik në Fier: Pashë vdekjen me sy Valentina Troka, e mbijetuara e aksidentit të frikshëm të ndodhur një ditë më parë në aksin Fier-Levan, ku humbi jetën n
Këta janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksin Shkodër-Lezhë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në aksin Shkodër-Lezhë, ku humbën jetën dy të
Sherri me Kozeta Kurtin, Ronela i hedh benzinë zjarrit Ronela Hajati vetëm pak kohë më parë, u shpreh se kishte shumë dëshirë të shkonte në Eurovision, por personat që përzgj
‘Trimi’ në Elbasan nuk i bindet Policisë, shkatërron edhe zgarën e qelisë “Trimërinë” e demonstruar në rrugë ndaj uniformave blu, një 24-vjeçar ka vazhduar të tregojë edhe në qelitë e Elbasanit.
Tapë që në 6 të mëngjesit, arrestohet shoferi i ‘Benz’-it , u përplas me autobusin Drejtuesi i një autoveture tip “Benz”, është prangosur nga Policia e Elbasanit, pasi në gjendje të dehur, është përplasu
Zbardhet dinamika e aksidentit në Kamëz, ja si i mori para biçiklistin dhe nënën me dy vajzat, shoferja e ‘Benz’-it Një aksident tragjik tronditi kryeqytetin tre ditë më parë, ku një grua shtypi me automjetin që drejtonte dy persona, nj
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Milan Reali i Madridit dhe Milani do të përballen sot në stadiumin “Santiago Bernabeu” për trofeun që mban të njëjtin emër.
Nëna mëson për vdekjen e bijës, kërkon të dalë nga spitali Valbona Ndreu, nëna e cila u përplas dje teksa ecte me dy vajzat e saj të mitura për dore, nga një makinë tip “Benz”, nd
Flet shoferja e "Benzit": Sekondat para tragjedisë në Kamëz Një hutim në drejtimin e automjetit ka bërë që shoferja 38-vjeçare që dje aksidentoi për vdekje dy persona, të ngatërroj
Aksident me pasojë vdekje në Fier, viktima një 48-vjeçar Një tjetër aksident me pasojë vdekje, është regjistruar, këtë herë në Fier. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zharrës, pr
Policia "kap mat" drejtuesin: Bëni kujdes për jetën tuaj! Ditën e djeshme policia Rrugore e Tiranës ka ndaluar shtetasin 46-vjeçar Xh.D, drejtuesit te mjetit Benz B-Clas, pasi ky
Policia "kap mat" drejtuesin: Bëni kujdes për jetën tuaj! Ditën e djeshme policia Rrugore e Tiranës ka ndaluar shtetasin 46-vjeçar Xh.D, drejtuesit te mjetit Benz B-Clas, pasi ky
Benzema i vendosur për të ardhmen e tij, ja çfarë thotë për Realin Benzema është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i Real Madrid dhe kjo do ishte një tjetër humbje e madhe
Zbulohet emri i personit që i vunë tritol në makinë mëngjesin e sotëm Ditën e sotme ka ndodhur një shpërthim në Vlorë. Një mjeti i është vënë tritol, në lagjen "24 Maji". Mjeti ka qenë i
"Godet" sërish Benzema, ja kush është viktima e rradhës (FOTO LAJM) Karim Benzema vazhdon të tallet me ata që po merren me të ardhmen e tij. Ai është lidhur shumë me një kalim te Napol
Di Marzio e bëri fakt të kryer transferimin tek Milani, shikon si reagon Benzema ndaj tij (FOTO LAJM) Karim Benzema ka reaguar ndaj lajmeve se sulmuesi është shumë pranë transferimit tek skuadra e Milanit. Ai ka përgënj
Të gjithë pas sulmuesit të Realit, ky është klubi tjetër që e kërkon Real Madrid është i njohur për sulmin e tij me treshen e famshme , Bale, Benzema, Ronaldo, por pas largimit të këtij të
Klubi italian kërkon me ngulm sulmuesin e Real Madrid "Sky Sport Italia" ka raportuar se Milan ka nisur bisedimet që të nënshkruajë sulmuesin e Real Madridit Karim Benzema.
Benzema "shpërthen" ashpër ndaj presidentit të Napolit (FOTO LAJM) Benzema ka qënë ndër emrat më të lakuar në listën e merkatos verore. Sulmuesi i Real Madrid është lidhur shumë me nj
E rëndë, 67 vjeçarit i shpërthen bidoni me benzinë Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Qafë- Plloçë, ku një 67 vjeçari i ka shpërthyer në dorë një bidon me benzinë pas