999 rezultate për

benz

Benzema refuzon ofertat nga jasht Europës Karim Benzema nuk e ka qëndrimi te Reali në verë të sigurtë. Agjenti i tij ditët e kaluara ka marrë një ofertë prej
Tritol në Benzin e zyrtarit në Shkodër, zbulohen detajet e reja Mbrëmjen e kaluar ka shpërthyer një makinë tip Benz në lagjen Perash të Shkodrës. Nga raportimet e para mësohet mjet
E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm tritoli në Shkodër Mbrëmjen e kaluar ka shpërthyer një makinë tip Benz në lagjen Perash të Shkodrës. Nga raportimet e para mësohet mjet
I vodhi makinën policit, shpallet në kërkim i "tmerrshmi" i Vlorës Ditën e sotme policia bën me dije se ka identifikuar autorin e grabitjes së një makinë ditën e djeshme. Po ashtu poli
Ronaldo i'a dedikonte Benzemas lojën e bukur, francezi gjen formën e mirë (VIDEO) Karim Benzema është duke zhvilluar disa ndeshje të mira së fundmi, teksa ndihmon ekipin në gjetjen e golave. Francez
Benzema nuk e fal Valbuenën, nuk pranon të pajtohet me të Të gjithë e mbajmë mend kur Karim Benzema u përfshirë në një incident me Mathieu Valbuenan, i cili pretendonte që sulmue
Përgjaken rrugët në Durrës, “Benzi” i merr jetën 7 vjeçares Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në fshatin Rrotull, në Ishëm. Teksa po drejtonte automjetin tip “Benz”,
STATISTIKË / Karim Benzema 100 ndeshje me Realin në Champions League Sfida që po zhvillohet në Paris është e veçantë për sulmuesin francez Karim Benzema. Për sulmuesin e Real Madridit kjo ë
Makina shpërthen në flakë gjatë ecjes në Elbasan Një automjet tip “Benz”, ka shpërthyer në flakë mesditën e së hënës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30
Çmendet i riu, djeg derën e shtëpisë së bashkëjetueses dhe rreh kunatën Një 21-vjeçar është shpallur në kërkim pasi ka shkuar në shtëpinë e babait të vajzës me të cilën bashkëjetonte dhe i ka
Një shok i vërtetë, Ronaldo i dhuron penalltinë Benzemas (VIDEO) Reali i Madridit ka gjetur pokerin e ndeshjes. Pas shumë e shumë kohësh tek madrilenët shënojnë BBC. 2 herë Ronaldo,n
Zidane: Do të doja që Benzema të kishte shënuaj ndaj Leganes Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane vazhdon të jetë përkrahësi më i madh i sulmuesit francezKarim Benzemas Ai t
Dalin fotot, kjo është 23-vjeçarja që u bë copa në autostradë (FOTO LAJM) Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
Misteri i aksidentit të mbrëmshëm: Shoferi i "benzit" dhe vajza ishin të njohur? Ka marrë një rrjedhë krejt tjetër hetimi mbi aksidentin tragjik të ndodhur gjatë mesnatës së djeshme në Maminas përgjatë
E goditi nga pas, taksia fluturoi 100 metra në ajër me dy pasagjerët Pak orë nga ngjarja, Gjykata e Durrësit ka rindërtuar skemën se si ka ndodhur aksidenti i rëndë në Maminas që i mori jet
Tronditëse, aksidenti me dy viktima në Maminas ka qënë i qëllimshëm? Policia ka shpallur në kërkim pronarin e Benzit i cili shkaktoi aksidentin mbrëmë në Maminas ku humbën jetë 2 shtetas.
Përplasi për vdekje dy shtetas, në kërkim pronari i Benzit Pak orë nga ngjarja e rëndë në Maminas, policia ka identifikuar pronarin e Benzit dhe e ka shpallur në kërkim si përgjeg
Sot duhet të ishte në Itali, detaji tragjik për 23-vjeçaren që u bë copa në autostradë Janë zbardhur detaje tragjike nga aksidenti i mbrëmshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, taksisti dhe një vajzë 23
Kush është taksisti dhe 23-vjeçarja që vdiqën mbrëmë në mesnatë në Maminas Pak orë pas ngjarjes së rëndë në Maminas, janë zbardhur identitetet e dy viktimave nga aksidenti i rëndë. Mësohet se
Tmerr në autostradë, vdes në vend taksisti dhe një vajzë 23-vjeçare (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në mesnatë në Maminas. Nga raportimet e para mësohet se një mjet tip Benz me t